Náš Instaživot LXXVII.

Gastrozážitky v Brně, gastrozážitky v Praze a nějaké to cvičení, aby nebyla ostuda. Ty nejlepší fotky za uplynulý týden v tradičním pátečním Instalajfu :).

Zuz

IMG_0363

Kdybyste náhodou nevěděli, tak Cukrářství Martinák v Brně je kouzelné místo – ať si vyberete cokoli, chutná to jak nebe.
Ještě, že nechodíme kolem moc často.

IMG_0664

150 dřepů, 51 power cleanů, nohy na kaši a napumpované, čas hezký, před očima mžitky. Tomu se říká radost z crossfitu :D.

IMG_0675

Poslední dobou jsem vaření obědů dost flákala (rozuměj maso-zelenina-rýže-vajíčko-bylinky, nasypat do pánve). Chutnalo to výborně, vypadalo to hrozně.
Je ale třeba zapojit zase víc snahy a udělat si to hezký – třeba kuřecím s koriandrem, pečenými bramborami a nejlepším salátem na světě (a to kyselá rajčata s cibulí jsou!).

IMG_0822

Budu mít přítele (ještě většího) fešáka!
Spolumedička Pavla šije krásné motýlky a sobotní svatba si takovou parádu rozhodně zaslouží. Těším se!

IMG_0897

Výlet do Prahy, snídaně v Coffee room, a Tomovi asi přijde zábavné moje avokádo.
Miluju ten úsměv <3.

IMG_0920

A hlavní cíl čtvrtečního výletu: Nike #unlimitedPrague trénink na Letné. Nádherný výhled, poskakováníčko nás moc nezmohlo, ale jako památku jsem si dovezla pár popálenin na obou rukou, protože světe div se, pneumatiky v poledním slunci dokážou být docela horké.
Aspoň jsem pak vypadala drsně.

IMG_0942

Krásy Prahy, aneb beznadějná romantika v Riegerových sadech.

 

Tom

IMG_6380

Tušili jsme, že bude návštěva SpicyMamy v Brně boží, ale tohle předčilo naše očekávání. Nečekaně skvělá polívka z dýně, pálivý vege wrap a na třetím místě skončil burger :). Určitě se s Kamu nevidíme naposledy.

IMG_6486

Všechny blogerky tam byly, tak my museli vyrazit taky :D. Zuz si odnesla z Unlimited Prague spálené dlaně a já našel nového kámoše na cvičení. Růžová nikdy nezklame!

IMG_6409

Tahle kaše chtěla hodně odhodlání. Noční koukání na vzpírání a kvalifikaci oštěpařek na Olympiádě se protáhlo, což se se vstáváním v 5 zrovna neslučuje. Zachránila to jen mini Orea, maxi Lentilky a čokokapky <3.

Verze 2

Praha, západ slunce v Riegerových sadech, cider a ona! Nic víc není třeba :).

2 Comment

 1. Aja says: Odpovědět

  Opět super článek. Je vidět, že si užíváte, každý týden tolik zážitků 🙂 Nepřemýšlíte o sepsání nějakého článku o aktuálním průběhu Vašeho trénování? Například kolikrát týdně, jak máte trénink rozdělený, oblíbené cviky, pokroky. Líbil se mi článek se cviky na záda, „baby got back“, zajímalo by mě, jestli se trénování od té doby nějak výrazně změnilo. Díky za odpověď 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   Ten určitě taky přijde na řadu! Jen teď asi není úplně vhodná doba, protože vzhledem k prázdninám a neustálému cestování (a taky doléčování Tomovabolavého kolene) je cvičení nás obou dost chaotické a trochu provizorní. Až se „tréninkový režim“ přes semestr zase ustálí, takový článek rozhodně napíšem :).
   Obecně můžu říct, že mé cvičení se od dob prvních instruktážních článků změnilo diametrálně. Tehdy jsem započínala dietní přípravu na první závody v kategorii bodyfitness a věnovala se tedy „klasickému kulturistickému“ tréninku. Dnes, tak jako ostatně vždycky, dělám hlavně to, co mě baví. A to je momentálně kombinace crossfitu a silového trojboje (bench press – dřep – mrtvý tah).
   Toma čeká na začátku září magnetická rezonance na zhodnocení stavu kdysi poraněného kolene, takže nohu teď šetří a v kondici se udržuje běháním.

Napsat komentář