Náš Instaživot LXXVIII.

Kravaty, koláčky, motýlek, ale i notná dávka železa nás až do čtvrtka nenechaly chvíli v klidu. To vše a ještě něco navíc z tohoto týdne najdete na dalších řádcích :).

Tom

IMG_6543

Jestli něco nemůže chybět na každé svatbě, tak je to kůň!

IMG_6619

Překonávám strach z borůvek, protože nikdy nevíš, kdo je sbíral! K tomu přihazuji miniorea a vše s vločkama snídám na zahradě = letní pohoda :).

IMG_6610

Kytice se neházela, takže do roka a do dne se ještě o nějaký pátek posouvá.

IMG_6627

Po minulém týdnu, kdy jsme spolu trávili skoro každou volnou chvilku, přišel tento, který nám moc možností nedal. Ve čtvrtek byl proto plán jasný: společná snídaně u nás a sledování posledních dvou dílu Mostu (dánsko/švédského seriálu, doporučujeme).

 

Zuz

FullSizeRender (98)

Jak už Tom nakousl ve své porci Instaživota, sobota byla ve znamení rodinné svatby. A protože se konala v krásném prostředí a protože nám to hrozně slušelo, tak jsme se si pořídili hned několik…

IMG_1174

… památečních snímků. Třeba tady, obklopená takovými fešáky, co už jsou skoro všichni moje rodina, ta (i když na ní nemám oči) tutově poputuje do vznikajícího vzpomínkového alba :).

IMG_1003

Bez práce ale nejsou (svatební) koláče, takže v pátek jsme se cestou z Prahy zastavili ještě v Aréně Pavly Kladivové, kde se mi Kuba (co prý rád zvedá železo) podíval na techniku základních cviků a zas mě něco nového naučil, co se mobility a tréninkových detailíčků týče. Potkávat se s lidmi, co se neustále vzdělávají a jsou nadšení do své práce, to mě hodně ba.

IMG_1288

Bez jídla není Instaživot a bez kaše už vůbec ne. Jahody už si frčíme mražené, i když pořád babiččiny, a verze s rozšlehaným vajíčkem je momentálně moje nejoblíbenější.

5×5 dřepů s 90kg bylo peklo, bench s 50kg pohoda jazz a poslední série mrtvoly se 100kg mě málem položila :D.
Pevný střed, roztáhnout prsty a vyrotovat chodidla, zadek držet neustále zatnutný, latissimy nepovolovat, dýchat ještě víc do břicha, nehledět na omračující bolest palců při hook gripu. Kubovy technické tipy pomáhají, ale tohle bylo poprvé, co mě z tréninku nejvíc bolela namožená hlava.

IMG_1609

Tajná strongmanská předtréninkovka!
Ve středu jsem si udělala další výlet do undergroundového fitka v Brodku u Přerova za Romanem Grigarem, tentokrát i v doprovodu mé drahé Blaničky, Jirky Tkadlčíka, Valuš a celkově velmi početné sestavy strongmanů a rádobystrongmanů. Celý den jsme jedli, vykládali, občas něco zvedali a zase vykládali, takže když jsem se západem slunka dorazila domů, sotva jsem lezla a zamířila rovnou do peřin. Takhle si představuju ideální způsob jak trávit prázdninové dny :).

 

2 Comment

  1. Jsem moc ráda, že jsme se viděly a těším se zase na příště <3

  2. Anonym says: Odpovědět

    Jsem moc ráda, že už jsi „skoro“ naše 🙂 J.

Napsat komentář