Náš Instaživot LXXX.

Hodiny volného času jsme tento týden mohli házet lopatou z okna, ale byl to taky takový týden poslední. Trávili jsme ho každý po svém – jeden s železem, druhý v keckách a společné chvilky zůstaly na to nejlepší, jídlo! Mrkněte na poslední report z našeho prázdninování doma v Kroměříži :).

Tom

img_6708

Pondělí? Společná snídaně se Z.? Může být! Maxilentilky nikdy nezklamou a vynesou vás do čokoládového nebíčka, jen je škoda, že už jsou všechny fuč, nevíš o tom něco, Zuzi? 🙂

img_6714-1

Nike má novou běhací aplikaci, která už nedělá tak moc hnusný fotky jako dřív (jeeej). To jsem si odnesl z prvního běhu po téměř měsíci, kromě bolesti nohou, pocitu na zvracení a petstotisíc mušek v puse.

img_6744

Doporučovali 2 hodiny před MRI nejíst a abych to stihl, musel přijít na scénu pan koláček – s makem, jak jinak! K tomu kakajíčko a mohli jsme vyrazit (společně, protože sám se bojím 🙁).

img_6741

Nejdřív šly dolů vousy a teď i vlasy, polovičce se to nelíbí (kdy ta holka bude sakra spokojená? 😀), ale když ono je to pak aerodynamičtější a běhá to samo. Upletl jsem si na sebe v následujících týdnech bič, chci chodit běhat každej den, ať už to bude na 2 nebo 10, 20, 30 no dobře asi spíš těch 10 km a donutit se s blížící se školou k nějakému režimu :).

A je to napsaný, takže se z toho už nevykroutím.

Zuz

img_2299

To je tak, když si dáte v pátek sraz na ranní venčení a oba dorazíte v tom samém #fashionfauxpas.
Na zádech máme ještě natištěná jména, takže jsme museli působit jako totální mimoňi :D.

img_2321

Následovala pečená ovesná  –  já snídani bez másla neuznávám a  Tom si zase frčí v čemkoli, co skrývá čokoládu.

Processed with MOLDIV

Přesně před dvěma roky jsem se nadšeně chystala na své první závody s představou, jaká ze mě bude hvězdná bikinka (hahaha). V sobotu po klasickém kultíkovském tréninku zad&břicha&lýtek jsem si alespoň zavzpomínala na bikini fitness časy pár pózami, ale… je to bída, je to bída, tohle prostě není moje cesta :D.

img_2389

Maminka si užívá zasloužené dovolené a já oblékla kuchyňskou zástěru a vyžívám se v roli dočasné hospodyňky. Sobotní oběd ve znamení zapečených těstovin s domácími rajčaty, kuřecím a parmazánem. Brácha řekl, že to bylo „dobrý“. A on často nechválí!

První týden silového plánu je startovací a já mlčky trpím pod nižší frekvencí tréninků a lehkými váhami (čti: „váhami, pod kterými neumírám a domů nelezu po čtyřech“).
Ve středu třeba pauzovaný bench, 5 sérií po 3op. se 45kg.
Trenér ale slíbil, že to bude těžký. Tak snad. Chci zas umírat :D.

img_2859

Dorazila zásilka od Šufánků a na našich tvářích opět vykouzlila úsměvy dětské radosti.
Vybrat jen jednu příchuť ořechového másla na snídani je ale mor. Nakonec to vyhrály arašídy-kokos, protože chutnají jak Raffaello a Raffaello já prostě miluju (nenápadná narážka pro tajné ctitele).

3 Comment

 1. Victorie says: Odpovědět

  Zas a znova krásný článek 😊
  PS: Tome, ty vousy jsou takhle daleko lepší!! 😊 A Zuz, brácha by ti měl líbat ruce za ty jídla!! 😃

  1. Zuz says: Odpovědět

   Ráda bych přijala tvůj kompliment, ale dneska ráno z důvodu (mé) chyby v zásobování domácnosti snídal starý rozpečený rohlík se sýrem :,D.

   1. Anička O. says: Odpovědět

    i tohle jídlo má jednou za čas svoje kouzlo 😀

Napsat komentář