Náš Instaživot LXXXI.

Poslední válení doma a poslední klidný týden prázdnin shrnutý do pár fotek v dnešním Instaživotě :).

Zuz

img_3284

Sobotní vstávání se málem zrušilo. Tahle ta malá příšera totiž ve 2 ráno probudila celý barák usilovným štěkáním na NIC na zahradě a v 7 si pak myslela, že mi vleze do peřin a dospíme noc.
Žádný takový! Do obchodu pro rohlíky na snídani jako vždycky!

img_3411

Další trik, který má v arzenálu, je tento profesionální žebrací výraz.

img_3389

„Netahejte těžkém mrtvoly, nedřepujte velké váhy, rozšíří se vám pas!“
Jasný, no.
Úzký pas má na svědomí z velké většiny genetika a momentální procento tělesného tuku (a ani trochu ne ty hloupé neoprenové pásy na břicho).

img_3637

Konečně jsem rozehřála kuchyňského robota a ukuchtila „fejkovou smaženou rýži“, tedy cauliflower fried rice. Výsledek předčil očekávání a kdo by chtěl taky zkusit tohle kouzlení s květákem, mrkněte na youtube, receptů jsou tam mraky :).

Processed with MOLDIV

Ve středu nostalgicky po dlouhé době na crossfitu, stýskalo se mi trochu po hrazdě a hodně po těch lidech.
Podařilo se mi vychytat angličáko-dřepo-shybovací trénink v týmech, s přímým přenosem na facebook a komentářem experta k tomu :D. Super zážitek jako vždy :).

img_3699

Nebyly by to správné prázdniny bez těch pár nocí strávených u kamarádů v Londýně. Před sebou máme ještě poslední dvě, nějaká ta muzea a parky, trochu deště a spoustu jídla, tak se těšte na dalšího londýnského průvodce!

Tom

img_6828

Jedno z mých neoblíbenějších míst k běhání je Podzámecká zahrada v Kroměříži. Nemá na to vliv jen kouzelné prostředí parku, ale i kámoši, třeba tady Rudolf, který je sice netykavka, ale vždycky se nechá vyfotit. Za chvilku by naše společné běhací fotky vydaly na celé fotoalbum, tak nemohla chybět ani tato, poslední z letošního léta :).

img_6859

Tacos? Tak jo! První reálná zkušenost s mexickou kuchyni (Chipotle odpustí) dopadla na výbornou. Tacos s masem i banánem bylo super, tak snad v Brně nebo aspoň v Praze narazíme na něco podobně dobrého.

img_6880

Londýn potřetí a stále poprvé. Viděli jsme hodně, snědli ještě o trochu víc, ale některé uličky a rušný život v centru nás nepřestanou překvapovat.

Napsat komentář