Náš Instaživot LXXXII.

To nejlepší z Londýna teprve chystáme ve spešl článku, ale i tak se toho o posledním prázdninovém víkendu a prvním týdnu stavaře a medičky událo víc než dost!

Tom

img_6989

Ze začátku to chtělo trochu přemlouvání, že donuty fakt po snídani ještě zvládneme, ale když jsme vešli dovnitř, nebyly další argumenty třeba :).

P.S.: a Brnu by něco takového taky slušelo!

img_7015

Bez Pho z Londýna odjede jen barbar a bez závitků s arašídovou omáčkou jakbysmet :). Přidejte k tomuhle jídlu skvělou společnost a poslední večer nemohl dopadnout líp!

img_6995

Skoro to vypadá, jako bychom nedělali celou dovolenou nic jiného, než jedli, a taky že ne :D. Památky už známe skoro nazpaměť, a proto bylo od začátku v plánu ochutnat co nejvíce z Londýna a užít si společný čas, třeba taky nad kvalitní kávou.

img_7059

Rána na Pálavě jsou kouzelná! Díky týdenní exkurzi se školou mám možnost poznávat krásy Česka a i když mi na to musí stačit hodinka se sprchou i snídani, stojí to za to.

Zuz

fullsizerender

Tak se na ta kola těšil! Londýn už jsme navštívili potřetí, do hromadné dopravy zatím nevkročili, ale na městských kolech ujeli desítky kilometrů, déšť nedéšť. Tom si to vyloženě užívá, já občas na kruháči uprostřed Trafalgar square mezi spoustou taxíků a doubledeckerů jen doufám, že přežiju :D.

img_4060

Do Brna jsme přiletěli v neděli odpoledne a mně se večer (díky spoustě kávy ,:-D) podařilo dokončit ještě poslední trénink týdne.
Pak rychle domů ostrouhat pastelky, nachystat bílé oblečení a medikovu vizitku a další den hurá do 5. ročníku. Těšila jsem se moc. Fakt, že mám za 2 roky už být moudrá paní doktorka, zatím úspěšně vytlačuju z mysli.

img_4106

Když jdeš zase do knihovny a zase si slíbíš, že už si nic nepůjčíš… a zase to nevyjde.

img_4132

Tahle není aktuální, ale vzpomínková.
Loňské EVLS Prague Pro jsme s Blaničkou a Haňulí úspěšně projedly („Mmm, ochutnávky proteinových tyčinek, říkáte?“) a v přestávkách fandily Verči mezi bikinami. Letos to ale vezmu z úplně jiného konce! Takže pokud se někdo pojedete podívat na tyhle prestižní závody, určitě se za mnou stavte na stánek Smartlabsu, budu se těšit :).

Do Melounového cukru chodíme ze spousty důvodu. Jedním z hlavních je tahle kravička.

fullsizerender-1

Ve čtvrtek jsme se udělali hezcí a Brno nám to oplatilo babím létem :).

Napsat komentář