Náš Instaživot LXXXIII.

Dvojnásobná dávka smutných psů, krásky ze svatby a nekončící dávka ovesných vloček na milion způsobů. I tak by se dal ve zkratce vystihnout náš poslední týden. Na plnou dávku zážitků mrkejte na následujících fotkách :).

Zuz

Processed with MOLDIV

Takové ty dny, kdy vypadáte líp než váš oběd 😀
Spokojená po tréninku, těžké dřepy a těžké mrtvé tahy (které vlastně nebyly ZAS TAK těžké, ale zámkový úchop je smrt. Jednou mi to urve palce, přísahám.)

img_4423

První školní týden byl jednoduše skvělý (ano, jsem šprt, přiznávám), ale dal zabrat. Páteční večer tudíž proběhl v tomto stylu. Party hard.

img_4593

Fotky z rodinné svatby konečně dorazily a už teď mi chybí léto (a letní šaty!), jen co na to koukám…

img_4624

3,5h na ultrazvuku, ambulanci a centru asistované reprodukce, pauza 5min do sebe něco naházet a rychle zas na seminář.

Stáž z Gynekologie&porodnictví není žádné leháro a ze školy chodím sice unavená, ale nadšená. A navíc – miminka!

img_4572

Domů jezdím přes semestr cca jednou za dva týdny a tyhle psí oči okamžitě zaujmou roli neúnavného stalkera. Ideální víkend je podle ní strávený otíráním se mi o sukni, očucháváním a ideálně oslintáváním uší.

img_4638

Odpoledne po škole mám málokdy náladu vařit nějaké složitosti. Pondělní kombo kuře-brokolice-rajčata-těstoviny zahnalo hlad a dušička byla v peří :).

Tom

img_7104

Jedna z posledních možností snídat doma na zahradě. Ranní teploty naznačují, že by bylo lepší zůstat v posteli, nasadit ponožky a číst si, než lítat po venku s kaší a hledat dobré světlo. Případně se snažit překecat chlupatou modelku, aby se aspoň jedním okem koukla do objektivu.

img_7166

První školní den, venku babí léto a byla by škoda nenasadit kecky a nevyrazit na pár okruhů do Lužánek. Navíc běhů teď začne zase ubývat, crossfit volá a aspoň na začátku obojí dohromady moc nepůjde.

img_7220

První z řady slaných ovesný kaší. Chutnala stejně dobře jako před týdnem v Londýně a mám takové tušení, že se z ní stane oblíbenec. Už jste zkoušeli jinou než sladkou ovesnou nebo se toho bojíte stejně jako já poslední rok? 🙂

Napsat komentář