Náš Instaživot LXXXIX.

Že jsme tento týden obědvali Vietnam, romanticky se procházeli se smutným psem, kašovali a bouchali činkama, to není nic nového. Ale sobotní párty po večerníčku u nás zvykem nebývá :D.
Ty nejhezčí momenty uplynulých dní v pátečním souhrnu, jak jinak :).

Zuz

img_6884

Pózing za východu slunce. Možná se tak narodila, možná je to Maybelline granule.

Processed with MOLDIV

Víkendová nostalgie na brněnských závodech Smartlabs cup. Před dvěma lety poprvé na prknech jako bodyfitnesska, minulou sobotu součástí organizačního týmu v roli asistentky hlavní rozhodčí, hostesky, pokladníka a holky pro všechno. Snad si to závodníci užili tak jako my, protože všechno krásně šlapalo a příští rok pomůžu ráda zas :).

img_7097

Lososákem jsem se nepotěšila ani nepamatuju a varianta s domácí teriyaki omáčkou je nový favorit.

img_7075

Vybavená novým koženým držáčkem na kašoskleničku (můj muž ví jak na mě <3) jsem započala dva týdny semestru, na které se těším už tak tři roky :D.
Stáž na Psychiatrii zatím předčila (vysoká) očekávání – možná jsem zaujatá, ale všichni lékaři jsou neskutečně milí a vstřícní, nic není problém, pohovory s pacienty jsou zajímavé a já domů místo v jednu dorážím třeba až ve 4 #šprt. Boží. Hodně moc.

img_7125

Na seminář o Psychopatologiích se musí člověk řádně nasnídat a občas i ukradnout Kaši nádobí.

img_7231

100 kcal na vesle
100 wall ballů.
80 kcal na vesle
80 mrtvých tahů (60kg kluci/40kg holky)
60 kcal na vesle
60 čelních dřepů (60kg/40kg)
40 kcal na vesle
40 kettlebell swingů, synchronizovaně (24kg/16kg)
20 kcal na vesle
20 angličáků s přeskokem přes osu, synchronizovaně

Já jsem tu přes dřepy, on líp vesluje, ale dali jsme to dohromady a výsledkem byl druhý nejlepší čas dne na středečním týmovém WODku. Já to říkám pořád, že jsme každý úplně jiní a skvěle nám to vychází! 🙂

Tom

img_8529

Sobota = vajíčka! Tentokrát ale ne doma, protože naše holky se rozhodly trucovat a nesnášet, takže jsme s bráchou a švagrovou vyrazili na snídani do centra a stálo to za to! Rozhodně bych si na podobná rána rychle zvykl :).

img_8550

Párty, párty a ještě jednou párty! Sice nám to moc nešlo (som zfotrovatěl), ale užili jsme si to i tak. I když nám v gymu ten večer zakázali cvičit a mohli jsme jen tancovat.

img_8664

Ze všech koutů Brna teď vykukují husy se zelím, které bych si fakt dal, ale závislost na závitcích a Bún bò Nam Bộ je ještě o kousek větší, takže jsme měli na pozkouškový oběd jasno.

img_8706

Diskuzně drbací selfí kroužek. Ve čtvrtek se stihl probrat celý týden, vybrat nejvhodnější prisma filtr a nějakej týpek nám ukázal svaly! A co děláte po tréninku vy?

4 Comment

 1. Anonym says: Odpovědět

  Pěkný den Zuz.
  Nenapsala bys prosím článek přímo o těchto dvou týdnech na psychiatrii? Byla bych za něj moc vděčná.
  Děkuji.

  1. Zuz says: Odpovědět

   Pokud budu po stáži mít pocit, že je o čem psát, tak ráda :). Respektive zajímalo by tě něco konkrétního?

 2. Anonym says: Odpovědět

  Asi celý týden. Psychiatrii jsem měla ve tretaku jako seminář a strašně mě nadchla. Líbí se mi celkově tvůj pohled na věci. Takže týden na psychiatrii tvýma očima by mě moc zajímal. ☺️ Byla by to kombinace všeho co mám ráda. ☺️

  1. Zuz says: Odpovědět

   To jsem ráda. Bude 🙂

Napsat komentář