Náš Instaživot LXXXV.

Přes týden makáme jak šroubci – na našich studijních povinnostech, poctivých tréninzích, informovanosti o společenském dění (čti: vykecávání se u kávy) a mapování brněnské gastronomické úrovně. Hlavně ta druhá polovina, ta nám fakt jde.

Zuz

img_5173

Ovesno-banánová kráska z víkendu. Tu jsem si náležitě užila, protože většina snídaní přes týden pak vypadala…

img_5243

… nějak takhle. O přestávce při neurologické stáži, kaše dohrkaná z kabelky a obložená pomůckami k vyšetřování reflexů a kdo ví čeho dalšího.
Co mě ale dost překvapilo – Neurola mě zatím mega baví a i když se mi občas (ať už dopoledne na semináři a mezi pacienty nebo večer zabalená s učebnicí) kouří z mozku (při snaze pochopit jeho funkce a poruchy), zůstávám nadšená :).

img_5253

Někdo po crossfitu rudý jak rajče a zpocený jak čuňátko (promiň, Tomi, ale je to tak), druhý po 4 sériích dřepů s 90kg, 3 sériích benche na úzko s 50kg a shybech vysmátý a čerstvý.
Sice si každá šudláme to svoje, ale trénovat chodíme většinou už zase ve dvou a tak mě to ba nejvíc!

img_5263

Sláva instagramu, díky kterému potkávám podobně smýšlející a super lidi. S nutriční specialistkou Terkou už to bylo naše druhé kávové „rande“ a rozhodně ne poslední :).

img_5276

Úterní celodenní lítání po nemocnici a po městě, studené svačinky z tašky a napršeno do tenisek. Na pomalu vařené hovězí na mrkvi s basmati a fazolkami jsem se těšila jak na narozeninový dort.

img_5466

Boříme zaryté tradice, překonáváme obavy co mi sluší a nesluší… prostě pořídila jsem si kalhoty s vysokým pasem a jsou boží. Jen až si tu holou kůži mezi jednou omylem skřípnu do lifterského opasku, tak to bude menší zábava.

img_5483

Když v brněnských Vietnamských bagetách potkáš kamarády a lokální odborníky na Viet food, víš, že jsi na správné adrese. Bún Bó Nam Bó, hovězí pho, jarní závitek, kávový pudink, naše druhá návštěva a všecko opět na jedničku.

 

Tom

img_7554

Vlnu lásky na Instagramu odstartovaly v týdnu donuty a o víkendu dorazila vajíčka. Sobota totiž bývá ve znamení jednoho z mých nejoblíbenějších jídel už od malička, míchanice na chleba s pažitkou! Nejvíc si ale užívám tu chvíli klidu s rodinkou kolem a u nohou hřejícího chlupáče, co víc si taky o víkendu přát? 🙂

img_7667

A neděle se moc nelišila.  Brunch s holkama probrat novinky a cestovatelské zážitky (takže podrbat 😀).  Jen jsem si tentokrát vylosoval černého Petra a dostal na starosti Dashku, takže jednou seděla ona na mě, pak já na ní a nakonec mi vylezla skoro až na hlavu. Možná by ji Zuz mohla příště nakrmit, abych nemusel krotit divou zvěř :D.

První hodiny vzpírání po pauze se nesou v duchu dětských kotoučů (squat snatch s 50kg), není přece kam spěchat a váhy přijdou časem samy (doufám 😀). Ještě by to chtělo lekce natáčení se v gymu, jak tak na to video koukám.

img_7774

Dát si čokoládu nebo Oreo na kaši? Skoro Sophiina volba, takže raději oboje, abych neměl špatné svědomí :D. Navíc tahle ovesná byla za odměnu po pekelném workoutu, díky kterému jsem se následující den musel z postele skutálet, protože nohy nefungovaly.

 

 

 

Napsat komentář