Náš Instaživot LXXXVII.

Z dnešních fotek se zdá, že jíme ještě o něco víc než dřív a zvedáme pro změnu o něco méně. Aby taky ne, Zuz finišuje přípravu na závody a Tom se prostě jen rád cpe :D.

Zuz

img_5871

Tak nějak vypadalo páteční ráno – podzimní jablíčková kaše a poslední opakování před praktickou zkouškou z Neurologie… která nemohla dopadnout líp! Moc zajímavý pacient, super pokec s panem docentem, pocit, že tomu snad i rozumím (a pochvala od zkoušejícího k tomu, proč bych to nedodala, když se ráda chlubím :,-D).

img_5976-1

Důvodů vracet se na víkend na rodnou hroudu je milión, ale tyhle ranní procházky s princeznou jsou na špici.

img_5988

Malý nedělní nákup. Něco je i pro Toma (3kg tvarohu bych pár večerů zdolávala) a maso se zeleninou už jsme nakradli ve spížích a ledničkách našich starostlivých maminek.

img_6061

Ze zákulisí Tomíkova instagramu.
Díky střídání jednotlivých skupin našeho ročníku na klinikách máme pár týdnů v semestru úplně volných a já jsem si ten uplynulý užila nejvíc právě ta naše společná rána, která mi zbytek roku tak chybí.

Často jsem slečna sukňová a šatičková, ale občas jedu čistě na sportovního ducha a na hlavě mám výtvor se siluetou ananasu :D.
Předposlední trénink před mými úplně úplně prvními závody v silovém trojboji. Tenhle týden už jen lehké váhy, pár sérií na každý cvik, dynamika, pilování techniky a správných pauz… a nezbývá že doufat, že to v sobotu nějak výrazně nedodrbu :D.

img_6308

Zatím poslední výmysl z pomalého hrnce – trhané kuře balsamico. Dobrý. Moooc dobrý.

Tom

img_8228

Na novou kavárnu kousek pod bytem si brousíme zuby už delší dobu, ale nikdy nebyla ta správná chvíle. V Punkt.u se konala jedna z dalších pop up akcí brněnské Koblihy a kde jsou donuty, tam najdete pravděpodobně i mě :D. Zrovna tenhle malinovej byl fajn, ale do vesmíru nás nevystřelil. To ale neplatí pro filtr – jednak byl chuťově parádní a druhak jsem jel jak křeček v kolečku až do pozdního večera :).

img_8123

Prý bychom místo jednoho vaření mohli svítit v bytě 24h 3 týdny v kuse, ale jestli si mám vybrat mezi jídlem a světlem, volím jídlo! Tentokrát stará dobrá kombinace s kuřecím, fazolema, rajčaty, cibulí, česnekem a chilli.

Processed with MOLDIV

Outfit jak lusk! Teď už si nás v gymu nikdo nesplete. Sleva triček z 800Kč na stopade byl argument, kterému se odporuje těžko :D.

img_8209

O víkendu nás maminka nabalila dobrotami ze zahrádky (moc díky 🙂) a poslala zpátky do Brna, kde jsme celý týden měli hody. Mimo jiné i poslední maliny ze zahrádky, které mi zpříjemnily jedno pocrossfitové ráno.

Na podobnou kaši potřebujete:

  • 60g vloček
  • 100ml mléka
  • 200ml vody
  • 50g malin
  • 10g javorového sirupu

Hodnoty: S 55g, B 12g, T 8g

Napsat komentář