Náš Instaživot LXXXVIII.

Sice jsme poslední týden žili hlavně trojbojařskými závody, ale na ty v aktuálním týdenním shrnutí nenarazíte. Naopak si užijete pořádnou nálož propocených triček z crossfitu, plných talířů a společných chvilek. Pro celý příběh rolujte níže :).

Tom

img_8264

Někdo je Competitor a jiný zase MojeKase :). Čtvrteční dávka endorfinů poprvé formou kondiční přípravy aka kardióóó. Nebolelo to tak moc jako závěrečných 10 minut věnovaných břichu a zadečku, protože bylo třeba uklidnit rozhořčené spolucvičenkyně, které s námi sloučili :D.

img_8282

Vyvezl jsem Zuz do daleké Prahy, ale řízky s chlebem zůstaly doma, takže nás bráchové pozvali do Spicy Mama, od které jsme čekali hodně. Marně. Ani jedno z objednaných jídel za to nestálo a my byli akorát zklamaní. Máte podobné zkušenosti nebo vám chutnalo?

fullsizerender

Jezdíme výtahem jen kvůli fotkám ve velkým zrcadle, to je přece jasné :D. Někde mezi chvilkou s Blaničkou a kinem – novou Marvelovku jsme si totiž nemohli nechat ujít a ťapkání po Praze už bylo dost.

img_8494

Bydlet na frekventované křižovatce má jednu výhodu. Ráno si můžete sednout do okna s kávou, snídaní a pozorovat ruch kolem, kterého se nemusíte účastnit. Vlastně to dělám strašně rád a pokaždé, když mám volnou chvilku ve městě, sednu si do kavárny a jen koukám.

img_8500

Zoufalství? Taky! Poslední měsíc nemám zrovna ideální rozvržení tréninků a ke konci týdne už začíná bolet celý Tomík. Naštěstí na nás trenér myslel a zařadil ve čtvrtek všechno, co se minulé dny nejelo, takže to bude v pátek teprve hell. Teď dva dny pauzy a můžeme jet nanovo :).

Zuz

img_6451

My v té Praze prostě nemáme štěstí! Na mezizastávce po cestě na závody jsme ozkoušeli Spicymamu na Černém mostě a bohužel nás zase čekalo zklamání. „Mama bowl“ sice vypadala krásně, ale ukázala se jako mastná, slaná a vůbec nic jiného. Vůně čerstvých bylinek a koření veškerá žádná, ceny nadprůměrné. Na Olomouckou nebo Bagety jsme jen smutně vzpomínali.

Processed with MOLDIV

Možná vypadám celkem v pohodě, ale uvnitř jsem umřela :D.

V pondělí hned zrána první lekce crossfitu po 2 měsících trojbojařského tréninku, kdy 5 opakování na dřepy už bylo skoro kardio. Intervaly na vesle a wallbally mě rychle vrátily do reality. Ještě mě čeká nějaká práce, než se přestanu dusit.

img_6775

Rajčatové kuře z pomalého hrnce, pečené brambory a vlčí hlad po dopoledni stráveném na novém oddělení mé dobrovolné praxe. Nervíčky, jaký bude personál, jak mě přijmou nebo jestli nebudu akorát „zavazet“ byly opět úplně zbytečné a už se těším na příště :).

Processed with MOLDIV

Jak strávit volný týden? Na přednáškách a seminářích >:-). Ten pana profesora Rapcsaka, zabývajícího se behaviorální neurologií a kognitivními neurovědami na University of Arizona, byl jednoduše skvělý, večerní přednáška na fildě mi pak aspoň potvrdila, že medicína byla na rozdíl od filozofie správná cesta :D.

img_6719

Úterní snídaňové hody. To by nám šlo!

img_6858

Před čtvrtečním crossfitem jsme byli docela rozbití, ale když máš permanentku a jedeš pak na víkend pryč, je to celkem motivující :D. Lekce nám maximálně sedla – velmi na pohodu a se spoustou mobility k tomu.

Na konci jsme potrápili tricáky a ujistili se o smutné pravdě, že mám pořád větší ruku než Tom (stejně jako lýtka a to už je teda co říct).

Napsat komentář