Náš Instaživot V.

Na našich instagramech bylo tento týden možná živěji než obvykle, každopádně to stále působí, že většinu našeho dne tvoří jídlo 😀 (a taky to tak je, že).

Zuz

Začnem pěkně popořádku, tedy snídaní. Sama jsem nevěřila, že někdy bude v mém podání vypadat k světu i ta, která neobsahuje vločky :D. Ale dny s nižším příjmem sacharidů mě naučily a už ani ta vajíčka na 100 způsobů nejsou jen potrhaný zmatek se zeleninou.

 

Úterní trénink nohou nebyl pro slabé povahy. Těžké hluboké sumo dřepy, rumunská mrtvola s 30kg jednoručkami, zvedání pánve s 80kg, 2 supersérie se zhazovačkou na konci každého cviku… A kardio jsem si odjela na stairmasteru, protože bolesti asi nebylo dost 😀
Ze schodů chodím na kačenku ještě dnes.

Vrchol týdne byl úlovek (haha) pstruha lososovitého z Lidlu. Výborná věc! Na norského lososa to nemá, ale nemůžeme se pořád rozmazlovat.
Jako příloha pohanka, zelené lusky, koření Garam masála a 1 vajíčko – zkuste, výborně zasytí. Vajíčka jsou geniální potravina. Cpala bych je všude :D.

 

Středeční večer byl jednoduše boží.
Po škole s mužem do Olympie najít nějakou mně vyhovující tašku do fitka (mission impossible). Samozřejmě jsem v Nike koupila tílko zlevněné na půlku, i když jich mám v šuplíku 10. A nevím jak vy, ale když mám pro sebe kabinku s velkým zrcadlem, je těžké udržet svůj narcismus :D.
Hlavní program byla ale premiéra nového Rychle&zběsile. Auta ze skal a útesů, auta z mrakodrapu do mrakodrapu, Vin Diesel v bílém tílku, holčičí rvačka v róbách, The Rock s jednou nesmyslnou EKG elektrodou na každému prsním svalu, osudové zvraty, vodopády slz (na mé straně)… Všechno, co jsme chtěli a čekali, jsme taky dostali. Pecka a doporučuju.

 

A zlatým hřebem veškerého možného byly čtvrteční proteinové palačinky. Božskost.
Škola na 10, rest day, poránu mi to učení moc nejde (si to vždycky omlouvám), tak jsem ovládla kuchyni.
50g vloček namletých na mouku
15g proteinu (já použila Cellucor Peanut butter&Marshmallow)
1 vejce
1 bílek
5g chia semínek
Vše jsem smíchala a přidávala vodu, dokud těsto nenabylo palačinkové konzistence. Pak ještě na chvíli do lednice odpočinout, aby chia nabobtnala, a znova naředit.

Palačinky jsem uplácala na teflonku a pak vrstvila s tvarohem ochuceným Toffee FlavDrops od MyProtein(ale fantazii se meze nekladou, můžete použít kakao, skořici a med, marmeládu, rozmačkaný banán…).

Nahoru ještě 10g rozpuštěného burákového másla.
Byly skvělé, zasytily bohatě až do oběda a ani toho svinčíku v kuchyni nakonec nebylo tolik :D.
460kcal, 42g bílkovin, 39g sacharidů a 15g tuků.

 

Tom

Tento týden jsem si „užíval“ kaše s vanilkovým mlékem od Alpra. Bylo sladké i na mé poměry a to už je co říct :D.

Krásy ranních tréninků. O pár minut později začalo sněžit.

 

Ne, to nejsou kapky do nosu :). Kouzelná ochucovadla od MyProtein, která vám z tvarohu udělají čokoládu/jahodu nebo cokoli si zamanete :).

Konečně mám jeho fotku! Vážení, představuji vám Mika. Největšího crossfiťáka z celého boxu :)). Padání činek u hlavy ignoruje a spí dál. Občas běží s bandáží v tlamě, za ním se řítí hora svalů a snaží se mu novou hračku vzít :D.

Rychle a Zběsile 7, jeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku. K tomu preclíky, bake rolls a cola, dokonalý večer.
Nově koupená miska z Tescomy přišla vhod. Všechno jsem do ní vysypal a pak nerušil šustěním.

Vyfoceno za jediným účelem, pohonit si ego a ukázat světu minibicáček. Nebudeme si nic nalhávat :D.

Heslo následujících dní je: „ukažte to světu“. Pěkný víkend :).

1 Comment

  1. I uncertainty this is actually the spot for this, yet… I have a problem with each of our current the laws of copyright, and that i think that how each of our current system of authorities functions lobbying is the cause of this. Our legal guidelines usually do not just as safeguard everybody, these people merely safeguard typically the interests of a prosperous couple of. Is it possible definitely not getting to improve how things are? What exactly percent on the human population can be beat up before genuine adjust can be forced to happen? Our legal guidelines happen to be contorted in addition to sprained to learn some sort of prosperous small section. Example: I’m some sort of area surveyor. My children has worked to execute surveys for those with regard to four decades. We are often bet really competitively often taking a loss to obtain careers hoping we could make each of our income insurance firms typically the documents to ensure we might obtain the be employed by potential surveys along with the ability to complete them very easily by just changing what details we previously possessed about record. This identical system of lawmaking which is defending typically the RIAA is enabling the title industry and others which were collecting duplicates in our surveys for you to spread those to men and women receiving affidavits with regard to closings making use of each of our be employed by their particular income in addition to not including us coming from earning profits for the individual perspire labor in addition to function. What exactly disturbs my family nearly all about it is always that, 1 day, you will have case on the review we performed generations previously, that was utilized for some sort of later on ending against each of our will probably plus the legal courts will probably side against us for the employment we decided not to perhaps get compensated with regard to. Coming from created a lot of people throughout authorities looking for assistance in getting and then be given inerte theme acknowledgement or no respond in any respect. Romans possessed this better 2100 years ago. We think we are in some sort of democracy, yet I worry it’s not a republic. All of us electoral vote to put several grouped Republicans as well as Democrats throughout authorities, and then have got each of our legal guidelines created in addition to reformed to learn some sort of prosperous small section, by lobbyists funded by in addition to which represents some sort of prosperous couple of. This kind of very same authorities we voted with regard to puts a low top priority around the purposes on the bulk, inside the idea that prosperous people are not a lot more smart or are a lot more worthy compared to bulk. I’m reluctant each of our authorities has become really an Birth.

Napsat komentář