Náš Instaživot VI.

Taky vám tento týden utekl tak rychle? Volné pondělky by mohly být častěji!
Ale nebojte, fotozážitků máme víc než dost :).

Tom

Nový nejoblíbenější insta post. Borůvky moc nemusím, ale jejich kombinaci s kiwi jsem viděl všude kolem a neodolal. A vám se evidentně taky líbila :). Půl hodiny po jídle jsem jen čekal na otravu (borůvky mě děsí, nikdy nevíte, kdo je sbíral 😀).
Po pátečním tréninku jsem věděl, že je zle (já to vlastně cítil už ve čtvrtek, ale jsem závislák 😀). Takže jsem se stavil za fyzioterapeutkou (dostal vynadáno 🙁) a nechal si rameno zatejpovat.

Sobotní ráno s mazlíkem ve městě. Jediná normální fotka z cca 50 pořízených. Holt nebyla od malička instagramovou hvězdou jako Dashka (a starého psa novým kouskům nenaučíš :D).

Rozdávám radost ;). Kluci, noste holkám kvítka! 🙂

Skoro každodenní večeře (na čuníka 😀). Kečup nesmí chybět, raději než kus čokolády si dám Heinze na žitňák s kuřecí šunkou :).

Zuzulka se tomu bránila, ale nakonec jsem ji přemluvil k tejpu doma. Načetli jsme knížky, koukli na videa a pustili se do práce. Výsledek je parádní nejen vzhledově!
+ na fotce chystám oblečení na sobotní Mexickou crossfit party v New Parku 🙂

Zuz

Na Velikonoce doma a takový jsme s Dashkou měly po tréninku veget :).
Tento víkend dostala sváteční žlutou deku :D.
V Brně se mi moc dobře cvičí v Big1 na Mendláku, ale kroměřížské IP Fitness je prostě doma 🙂 Starší fitko, většina osazenstva známí a kamarádi, majitel vás přivítá s otevřenou náručí, že už se mu stýskalo… <3.
Test z Farmakologie malinko znepříjemnil týden, zopakování si látky ve dvou ale jako obvykle zachránilo situaci ;).
Krabičky vždy sebou, takže jsem u Farmakokinetiky obědvala vepřovou kýtu se špenátovou rýží, skvělá věc.
Tak jsem si myslela, jak budu na cvikách z Patologie v tomhle triku zábavná a hádejte, koho se doktor rozhodl vyzkoušet :D.
Naštěstí mě ranní ovesná kaše s mandlemi náležitě probrala a vše proběhlo hladce :).
Hlad je nejlepší kuchař, pod to se podepíšu. Ve čtvrtek jsem dorazila domů a na oběd se těšila jak dítě na pouť, škola do jedné hodiny, v břiše kručelo.
Takže na pánev putovala zbylá předpřipravená zelenina z lednice (pár žampionů, půl cukety, kousek brokolice), spolu s libovou kýtou, BBQ kořením ze Sklizena a basmati.
Žaludek plný, dušička v peří :D.

A jaký byl váš týden? Užili jste si velikonoce? Podělte se s námi o své zážitky 🙂

Napsat komentář