Náš Instaživot VII.

Víkend jsme strávili v Brně, celý týden si užívali jara, pečovali o chlupaté mimino, dokonce vylezli večer mezi lidi a samozřejmě hodně jedli a cvičili, jak taky jinak, že ;).

Zuz

Nedělní ráno bylo po Mexické noci (viz níže) trochu pomalejší a skořicová kaše s jahodami, navíc v posteli, prostě úžasná. Tom ještě pochrupuje 🙂

 

Týden nezačal vůbec špatně! Ráno na chirdě možnost jít se koukat přes rameno chirurgům na sál, obléct si operační pyžamo i se slušivou čepičkou a hlavně seproboha ničeho nedotýkat :D.
(V reálu jsem trochu méně žlutá.)
Školní pondělí plné dojmů mě zanechalo hladovou jak vlk, takže doma klasicky putovala do pánve hromada zeleniny (tentokrát mražené, nebylo nakoupeno, ups), k ní jedno vajíčko a navrch Garam másala kuřecí.
Hned bych si to dala zas, sakryš.

 

Nedávno padl na instagramu dotaz, proč se v poslední době na fotkách z fitka nesměju.
Ono to cvičení začalo být malinko hardcore.
Únava s pokračující přípravou na závody stoupá. Ještě jsem pořád schopná se na tréninku pořádně vyhecovat a dát tomu, co to jde, ale kapičku si to vybírá daň na mém zevnějšku.
Je mi to srdečně jedno. Chodím tam makat, ne být princezna ;).
(Tom: princezny chodí do NewParku :D).

 

Teploo. Školní obědy z krabičky nabírají na schodech před kampusem trochu jiný rozměr než na plastové židličce té nekonečné červené chodby.
Tentokrát to byla rýže s cuketou a kuřecí, klasika na cesty 🙂

 

Tom

Mexická noc v NewParku. Skvěle strávený večer s ještě lepší partou lidí. Jo a spy photo Blondýny :D. Hlavní poznatek z večera: bez trička jsi nezastavitelný a po konci WODka si musíš lehnout na zem! 😀

Na pár dní jsme měli dítě, doslova. Jedla s námi, spala s námi, knučela, frfňala a my ji za to ještě víc milovali. První noc spala na mých nohou a druhou u Zuz :).Tohle je fotka z odpoledního šlofíčka.

Pondělní ráno a já jsem po 2 měsících nazul kecky a zahájil běžeckou přípravu na Spartan race :).

 

Středeční venčení přes poledne jsme řešili obědem „za chůze“. Zašli jsem na pizzu, kterou jsme si donesli na Špilas a tam ji u pozorování Brna společně snědli (s Dashkou 😀).

Dlouho jsem zvažoval, jestli vůbec takovou fotku zveřejnit a říkám si proč ne. Nemám postavu modela, ale něco se sebou dělám a nesedím doma. Hlavně se tím motivuji k dalším výkonům! A je to přesně měsíc od zakoupení permanentky a pořízení fotky vlevo :).

Co vám se tento týden povedlo, co vás potěšilo, na co jste pyšní? 🙂

Napsat komentář