Náš Instaživot VIII.

Páátek je tady! Ani se mi nechce věřit, jak rychle poslední týden utekl. Zažili jsme skvělé i horší dny a vybrali pro vás ty nejlepší instafotky ;).

Tom

Tatarák z Mikrofarmy, další z jídel, která mi vždy vykouzlí úsměv na tváři. Žádná topinka smažená v oleji a obyčejné maso. Tenhle kousek vyzrálé krávy na křupavém chlebu byl boží. Pro masožravé Brňáky doporučuji! 🙂


Coffee Fusion je má nejoblíbenější kavárna, ve které si nikdy nedávám kávu, logicky :D. Dortům naštěstí nikdy neodolám. Tentokrát padla volba na makový cheesecake a mrkvový dort. IIFYM, kámo! 🙂

Čtvrteční ráno jsem si maximálně užil. Našel jsem WODko přesně pro sebe! Možná jsem si měl na osu ještě přidat, šlo to tak nějak samo :). V tabulce jsem ten první Tom (musím se pochlubit 🙂).

Londýn přijel do Brna! Jedno odpoledne jsem strávil s naší nej Evčou, kterou jsem neviděl pár měsíců. Oběd v Cattani, Špilas a v neposlední řadě dorty (znáte z druhé fotky 🙂). Nakopala mě do zadku, ať konečně dopíšu bakalářku, a přijedeme my za nimi, že jim je tam smutno.


Od teď budu celý kompresní :). Minulý týden byla akce na stránkách Adidasu, která se vztahovala na všechny produkty. Ulovil jsem „jen“ dlouhé kalhoty (nerad bych tomu říkal legíny nebo punčocháče, ale vypadají tak :D) a kompresní tričko, kterých není nikdy dost. Po prvním vyzkoušení jsem maximálně spokojený, skoro to vypadá, že snad vezmu celou značku na milost :).

Zuz

Víkendové ráno v obvyklém duchu – venčení depresanta, kaše s ořechy od babičky a kontrola, co nového pod trikem 😀Chtěla jsem s Dashkou v neděli před sedmou posnídat, ale moc se pro ten nápad nenadchla.Natěšená na trénink nohou a že teda byl. Opět jsem se na konci ztrestala supersérií s výstupy na lavičku (10kg v každé ruce). Proč si ubližuju.Skořicová ovesná kaše s jahodami, burákovým máslem a bráchovými ponožkami. Vracet je neplánuju >:-).Středeční oběd s přehledem překonal všechny ostatní. Poprvé jsem ozkoušela černou quinou. smíchala ji s najemno nakrájenou zeleninou a použila jako přílohu ke krůtím minikarbanátkům.
Výbornost, to tu určitě nebylo naposledy 🙂

Přejeme vám pěkný víkend! 

Napsat komentář