Náš Instaživot XC.

Devadesát! Tolik týdnů s námi trávíte své pátky a my jsme za to strašně vděční. Jako malé poděkování pro vás máme jeden z nejdelších týdenních reportů, co spatřil světlo vašich monitorů. Snad si ho užijete stejně jako my :).

Tom

img_8751

Sobota doma, snídaně nachystaná v kuchyni i se vzkazem, ať se teple obleču a vyrazím porýt kus zahrady #somzemědělec. Každý si holt užívá podzim trochu jinak :D.

img_8761

Ono to fakt funguje, napíšete vzkaz do článku a o víkendu se vám splní! Musím to zkusit i s vánočními dárky :D. Husa (nebo to byla kachna?) i se zelím a knedlíkem, přece se nebudeme šidit.

img_8926

Je jí jedno, že si sami nemáte pořádně kam sednout, ona si své místo najde vždy, aby mohla předat aspoň trochu chlupaté lásky. Tu rozdávala kam přišla, ať už to byl obchod, kavárna nebo jen vrtěla zadkem po městě.

img_8781

V Melounu dočasně nedělají snídaně, tak jsme to museli zvládnout jen o cheesecaku a česnekové pomazánce s vlašskými ořechy. Nic neříkejte, my víme, že jsme chudáci! 😀

img_8933

Středa = týmovka na 6:15h a nám to spolu náramně jde. Naštěstí stále nepřišlo třeba švihadlo (zdravím Mergiho a čekám ho v dalším týdnu), které zatím spíše ovládá nás, než mi jej, a tak do toho můžeme dávat všechno a ne se  jen navzájem rozplétat.

img_8875

Počáteční obavy, co asi řeknou mamky na vietnamskou kuchyni, byly zbytečné. Chutnalo jim a o tom, jak moc jsme si celý večer užili, svědčí i to, že jsme si na fotku vzpomněli až skoro po jídle.

img_9081

Jediné, co fakt nechcete po hodině kardia slyšet, jsou slova: „Na dojetí si dáme maximální výdrž ve wall situ“. Padali jsme jak hrušky, já hned jako druhý v pořadí.

Zuz

Processed with MOLDIV

Víkend ve znamení konference Duševní zdraví mládeže. Přednášky přinášející mimo jiné novinky ve výzkumu léčiv ADHD, příklady práce s autistickými dětmi nebo možnosti psychoterapeutických metod byly moc zajímavé, ale díky bohu za pauzu na crossfitu, jinak by mi za ty dny odborného maratonu možná vybouchla hlava.

img_7359

Sobotní snídaně do postele. Sice mi ji nikdo neuvařil, protože jsem v Brně zůstala sama samotinká až do neděle, ale ani to občas není k zahození :).

img_7382

Na cheesecake do Melounového cukru a projít se po Brně v počasí, které si vyloženě říkalo o selfíčko s lešením.

img_7416

Druhý týden stáže na Psychiatrii, oddělení afektivních poruch, vyšetření manické pacientky a spousta dalších nových a silných zážitků. Od pondělka mě čeká pro změnu Pediatrie – dětičky jsou fajn, to jo, ale tohle už asi nic nepřebije…

Processed with MOLDIV

Středeční ráno začalo před šestou pěkně zostra – týmový wod s kettlebelly, veslováním, velkou spoustou angličáků a během mě málem zabil, ale odměnou nám byl pěkný výsledný čas…

img_7592

…a vajíčka!

6 Comment

 1. Dostala jsem nehoráznou chuť na ta vajíčka k snídani, takže sobotní snída jasná! 🙂 Miluju vaše instaživoty, tak se těším na další a doufám, že jich minimálně dalších 90 bude. 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   To my též! Díky 🙂

 2. Jenny says: Odpovědět

  Vy jste stejně nejlepší, vždycky působíte tak pozitivně a jde vidět, že si vše užíváte 🙂
  Chtěla bych se zeptat, jak často chodíte na CF a jestli se dá pouze crossfitem dosáhnout nárůstu síly a hypertrofie, podle Vašich zkušeností samozřejmě? a jak Zuzka kloubí (kloubí? :D) CF a silový trénink? Dá se zvládat obojí?

  Díky a krásný víkend.

  1. Zuz says: Odpovědět

   Nárůstu síly i svalové hypertrofie se crossfitem určitě dosáhnout dá (jen se podívej jak vypadají a kolik zvedají profi crossfiťáci). Trénujeme teď cca 5x týdně, něco z toho je klasický crossfit, něco lekce věnované technice vzpírání, Tom ještě každé pondělí chodí na gymnastiku. Jinak pokud mám zrovna silový programming před závody v trojboji, jde ostatní cvičení stranou. Ale silová příprava je důležitou součástí crossfitu, takže se nemusím bát, že by mi při něm šla síla dolů :).

 3. Patricie says: Odpovědět

  Mám ráda Vaše články, hlavně tvůj elán Zuz a jako pejskomila mě vždycky zaujme čtyřnohé zvíře. 🙂 Co mne ale vážně dostává, jsou ty tvoje před/pofitkové přeměny do krásných šatů. Nechápu, kde to všichni kupujete?

  1. Zuz says: Odpovědět

   Tyhle jsou ze Zootu, jinak mám ráda Lindex a třeba Jane Bond :). Jsem prostě šatová <3

Napsat komentář