Náš Instaživot XCI.

Ať už vás k rozkliknutí Instaživota nalákaly psí oči na úvodní fotce nebo vidina plných talířů a misek, jste na správné adrese. Oba dva poslední týden válčíme zahlcení školními povinnostmi (diplomka na straně jedné, zkouška z psychiatrie na druhé), ale na dnešní fotovýběr to, zdá se, nemělo velký vliv, protože cvičení, vaření a koláčů máme stále dost.

Tom

img_9171

Fake Chilli con carne z pomalého hrnce. Hovězí maso nahradilo kuřecí, přibyla kukuřice a nové jídlo do sbírky Můžu se „vdávat“ :)). A bylo to tak dobré, že mi před chvilkou cvaknul hrnec s druhou várkou.

Recept na 4 porce:

  • 500g kuřecích prsou
  • 100ml vývaru
  • 1 konzerva fazolí s kukuřicí v rajčatové omáčce (používám tu z Lidlu)
  • 1 větší cibule
  • 1 lžíce římského kmínu
  • 1 lžička chilli (dle vlastního uvážení)
  • 1 čtvereček hořké čokolády 80%
  • Sůl a pepř

Hodnoty na 1 porci (bez rýže): S 18g, B 32g, T 8g, celkem 294kcal.

Nechejte na pánvičce zezlátnout cibulku, přidej kmín. Až začne vonět, je čas přidat maso a nechat ho zatáhnout. Následně vše dáte do pomalého hrnce, necháte 4h vařit a hotovka :).

img_9234

O kousek větší závislost než crossfit? Jednoznačně vzpírání, i když je to s mojí špatnou mobilitou občas složité (trenér nad ní kroutí hlavou, kaše kroutí hlavou, vlastně všichni kroutí hlavou:D), posouvám se postupně krůček po krůčku dál a jednou se dostanu (snad) na svá vysněná čísla.

img_9192

Co jiného chcete dělat v sobotu večer po tréninku, než jít vyžrat kamaráda, co napekl cheesecake? 😀 Tímto bych považoval pečící pocrossfitovou tradici za zahájenou! #pristiTydenPecuJa #PejsekSKocickou

img_9184

Džej Fí (ten naháč), byl tak hodný a dovolil mi trpět 2,5 hodiny s petstotisíci dřepy na tréninku s ním. A jako třešničku na závěr mě nechal vyhrát i workout, ale bez trička na fotce prý může být jen on (loví kočky 🙂).

img_9210

Někdo v kině drobí popcorn, my rýži s masem :D. Fantastická zvířata byla fakt fantastická! Jestli váháte, tak přestaňte a zajděte si taky, budou se vám líbit.

Zuz

img_7707-1

Milka muffiny voní z trouby (#sestraRoku), banánoKaše s vlašáky hotová a k tomu psí oči, bez kterých se domácí víkendové snídání neobejde <3.

Za hudbu ve fitku ten večer palec nahoru, s úhly záběru a výrazy už je to horší. Jůtůber ze mě (naštěstí 😀) nebude.

img_7669-1

Nejčastější snídaně tohoto týdne: sklenička s kaší někde mezi pediatrickým seminářem a klinickou stáží. Zatím jsem nerozplakala žádného malého pacienta, což je oproti loňsku pokrok.

Processed with MOLDIV

Snažila jsem se tvářit velmi něžně a křehce, ale moje křídla to zase celé zkazila :D.
Reebok dres kdybych náhodou zapomněla, jak se jmenuju.

img_7871-1

Do Dětské nemocnice chodím každé ráno kolem KofiKofi vozíčku, tak samozřejmě, že mě občas překecá úsměv sympatického (a zmrzlého) baristy :).

Napsat komentář