Náš Instaživot XCIV.

Máme za sebou mimořádně pestrý týden, který nabídl nejeden důvod k bujarým oslavám. I když to nebyly nové maximální výkony na čince. Ale ty  taky budou! Minimálně výživově se o to staráme dostatečně :D.

Tom

Všichni s napětím očekávali, jak se s crossfitovým dortem popere dvorní trenér, a dopadlo to na jedničku! Už by se mohl vdávat, chlapec :). Za nás se Zuz dostal za tenhle medovník palec nahoru a už teď s chutí vyhlížíme poslední kousek, který tuto neděli chystá Dodo.

Poprvé od státnic na bakalářském studiu přišla chvíle si na zkoušku nasadit oblek, protože u tohoto pekla nechcete podcenit ani jeden špatně trčící vlas, natož přijít bez kvádra.

A ono to fungovalo! Zbavil jsem se jedné velké noční můry a to chtělo společnou oslavu. Užít si chvilku jen pro sebe a zaplnit prázdná břicha, jak jinak :). To můj búček a Zuzčin pulled pork splnil dokonale a něco mi říká, že se u Buchecka ještě zastavíme.

Virtuální realita? Boží! Teda Zuz se moc nelíbilo, když jsme ji zapnuli simulaci chůze po dřevěné kládě několik set metrů nad zemí :D.

Jedno selfíčko se zatnutým bicáčkem. Bez toho jste nemohli být a nemáte zač :D. A jednou, až budu velký kluk, si možná sundám i tričko a budu se chlubit všema tema masls, co mám (proboha, Tomáši!).

Zuz

„Jee, ty máš nějaký jídlo?! Tak to jsme nejlepší kámoši!“

Jaký tréninky jsou ty nej? Ty, u kterých po týdnu trápení najednou nemáte 100kilovou hlavu plnou hlenu a od kapesníků podřený nos.
Bench, dřep, rumunské mrtvé tahy, všechno radost, já mám radost.

Oslava Tomíkovy úspěšné zkoušky ve velkém stylu jako ta zkouška sama. Konečně jsme vyslekli pokecané domácí tepláky a vyrazili omrknout legendami opřený food truck Bucheck na Zelňáku. Dva mladí nadšení srdcaři, dorty, denně čerstvé poctivé maso, super atmosféra u trucku… Běžte taky! Musíte jít!
(Pulled pork bylo pulled food porn, mimochodem.)

Vzpírání je umění. Je nádherné to sledovat.
Když to ten člověk umí.
Já ten člověk nejsem.
Ale snažím se a učím se!
Přemístění, 3 x 60kg.

Poslední půlden na Neurochirurgii byl super jako obvykle, což se o prvním půldnu na Urologii říct nedá #prostatyAKamenyAPenisy.
Ale takový oběd s cool nemocničním výhledem si dám líbit!

Čtvrtek urology zachránil, zlomeniny penisu si až do státnic budu pamatovat na stopro a pokec s pacienty-dědečky na oddělení byl maximálně příjemný :).
No a k tomu proteinokaše a ponožky s Batmanem. Prostě fajn ráno.

6 Comment

 1. Joe says: Odpovědět

  Ahoj, mám trošku divnou otázku 🙂 zajímalo by mě, jestli se vám někdy stane, že nechtěně „ujedete“ a třeba překročíte makra o 1000-2000 kcal. vím, že makra neřešíte mimo soutěže úplně striktně, zajdete třeba na zákusek atd, ale spíš myslím nějaké nekontrolovanější ujetí, kdy fakt víte, že jste to asi trošku přehnali.
  Omlouvám se za divnodotaz, vždycky na mě působíte tak inspirativně a bezchybně, jako nadlidi 😀 (to myslím v tom nejlepším slova smyslu), tak mě to zajímalo 🙂 Děkuju za odpověď

  1. Tom says: Odpovědět

   Ahoja, určitě nejsme bezchybní, občas samozřejmě překročíme, ale o tak velkou porci asi ne.
   Ale máme několik dní v roce, kdy nepočítáme vůbec, třeba na bráchové svatbě, kde to klidně tolik být mohlo, kdo ví.
   Nikdy to ovšem není nekontrolované ujetí, jak píšeš.
   Osobně si myslím, že je to i tím, že mám svoje jídla, které mi vyhovují, točím je dokola za ten týden sním všechno, na co bych jinak mohl dostat chuť. A když už ta chuť přijde, tak si to prostě dám a uberu někde jinde :).

 2. Anonym says: Odpovědět

  Ahoj Zuz, mozem sa spytat, ako dlho uz chodis do fitka? 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   Cca od 16let, takže už nějakých 7 roků. Tyjo!

 3. Anonym says: Odpovědět

  Ahojtee 🙂 chcem sa opýtať, či máte klasickú vianočnú večeru typu zemiakový šalát a kapor alebo niečo fitness? 🙂 inak krásne sviatky!!

  1. Tom says: Odpovědět

   Čao, děkujeme a i tobě!
   Jídlo máme oba tradiční (polívku, kapra a salát) a popravdě ani nevidím důvod, proč se snažit o nějakou fitness náhradu. Pokud jíš celý rok vyváženě, tak s tebou jeden den nic neudělá :).

Napsat komentář