Náš Instaživot XCVII.

První radosti i strasti v novém roce (teda hlavně ty radosti!) zachycené objektivy našich telefonů a k tomu slušná dávka fotek, ze kterých vám potečou sliny i ušima, takže doporučujeme číst s plným břichem :).

Zuz

Novoroční snídaně. Kolem všichni rekapitulují, bilancují, dávají si předsevzetí… a já jsem prostě jen vděčná za všechny ty chvíle, které jsem v uplynulém roce mohla strávit po boku mého muže.

Je oběd v 5 odpoledne ještě oběd?
Pekelně ulítaná středa, ale všechny úkoly dne úspěšně zvládnuty, a tak jsem si na sebe vyhradila hodinku, nachystala si konečně teplé jídlo a chvíli nedělala nic. Krása nesmírná.

Když bys radši zůstal až do večera burrito z deky, zavalený učením a pěkně v teple, ale on tě vytáhne ven a je to prostě boží.
Brno. Sníh. Špilas. Panoramata. Omrzliny.

Jakýsi těžký, děcka.
Série tahů se 115kg fajne, 120kg tak OK. Ale trénink úchopu – držení 130kg a 140kg – neměl konce. 10s. Zámkovým úchopem.
Ještě, že nebudu chirurg, a bez těch palců se obejdu!

Ale přichází čas udělat pápá těžkým váhám, poslední tréninky před mistrovstvím republiky jsou odpočinkové. Ve středu například lehké dvojky na bench a dřep a pár sérií shybů k tomu.
Příjemné.
A velmi neuspokojující :D.
#viic #nechteMeZvedat

Dopoledne škola, rychlý oběd, pár otázek z Neurologie, trénink s „mojí Aničkou“, protože #ReebokCrossfitChallenge je v plném proudu, další Neurologie, učení na zápočet z Interny a tenhle článek.
V poslední době je toho fakt fakt dost najednou, ale zatím zvládám (i když každý večer už tahám síly až z paty, jako třeba dnes). Ještě do středy udržet tempo a bude zas volnější hlava :).

Tom

Druhé kolo chlapského pečení odstartováno? Asi jo! A Pali opět nezklamal, když na Silvestra ukuchtil tenhle boží borůvkový cheesecake. Někteří se dokonce dožadovali přídavku (u těch těhotných to omluvíme).

Občas nevím, kde mám kterou končetinu ani ve chvíli, kdy stojím na nohách :D. Takže musíte chápat, jaký zázrak je pro mě i těchto pár metrů. Teď už jen ty doubly, ostudo!

A nechceš udělat, lásko, čočku na Nový rok? Udělala, byla perfektní, což se o vajíčkách, které jsem dostal na starost já, říct nedá :D. Ale pochutnali jsme si, nezůstali hladní a to je hlavní :).

Buď fit! Jak řekli, tak jsem udělal. Za den nachodil 18 tisíc kroků, střihl si 120 snatchů za sebou v řadě, odnesl pestotisicový nákup z domů a večer jen padl do postele jak mrtvolka.

2 Comment

 1. Jana says: Odpovědět

  Ahoj Zuz,
  všimla jsem si, že při přípravě na soutěž asi CF úplně vynecháváš, ale zajímalo by mě, jak je to mimo soutěžení? Jak kombinuješ CF se jinými tréninky? U CF lekcí se většinou nepodaří trénovat například dřepy nebo deadlift aspoň 2krát týdně, je to spíš o náhodě, trénuješ tyto cviky zvlášť v jiné dny? Taky by mě zajímalo, jestli kromě trojbojových cviků a CF stále chodíš do fitka na klasické stroje a cvičíš s kladkou atd.
  Děkuju a přeju hezký zbytek víkendu 🙂

  1. Zuz says: Odpovědět

   Ahoj 🙂 U nás na lekcích to teda o náhodě úplně není, vzhledem k tomu, že jedeme podle programmingu od vedoucího trenéra. Každopádně že bych ještě zvlášť trénovala trojbojařské věci, to ne, prostě jedu lekce :).
   Na druhou stranu třeba o víkendech často jezdím domů mimo Brno, kde mám přístup jen do svého „rodného“, klasického fitka, kde si ráda odjedu normální „kultíkovský“ trénink podle toho, na co mám náladu, protože mě to prostě baví :).

   Jinak se omlouvám za opožděnou odpověď, ale konečně jsem vylezla ze zkouškové nory :-|.

Napsat komentář