Náš Instaživot XCVIII.

Zabijácké zkoušky, finále diplomky, krutá choroba, osamění a studené packy.
Tento týden se s námi nemazlil. Ale bojovali jsme statečně, všechno překonali a tlapky namazali psím krémem.

Tom

Přežil jsem! Na víkend se všichni z bytu přesunuli domů a já zůstal sám samotinký. Takže jsem musel v neděli vytáhnout všechna esa z rukávu a ukuchtit si vajíčkovou snídani sám. Vypadala super, chutnala super, ale jako od taťky nebyla. Ještě se mám co učit :).

Mohli bychom být czechfitnessFAILvideocouple, protože talent na natáčení se nemá ani jeden z nás :D. A Dodo s Mergim nemohli chybět!

Skořice, ovoce, med, vločky, mléko a pár minut času stačilo k tomu vykouzlit takovou boží kaši! Jediné jídlo dne, které vždy lahodilo oku, protože to celý minulý týden bylo spíše naopak. Vyklopit rýži, ohřát maso, přidat kečup/okurku/salát, nic neřešit, hlavně ať je to teplé a zasytí.

Sníh, sluníčko a zima? Ano, prosím! 2x zabalit s sebou :). Nejoblíbenější počasí, teda mohlo by trochu víc mrznout (když už bych si mohl vybírat 😀), ale spokojenost i tak a nejen proto, že jsem právě mířil na poslední konzultaci diplomky. Víc takových dní.

 

Zuz

Vyčurat, pro rohlíky a rychle dom!
Víkendová rána teď procházkám moc nepřejí. Dashka trucuje v kabátku (okej, možná je trochu nemoderní), mrznou jí packy a cloumána hormony při své falešné březosti spěchá zpátky domů za imaginárním dítětem, chudák.

Zpátky k rodinnému krbu se pravidelně vracím hned z několika důvodů.
1) jsem moc ráda za společně strávený čas s maminkou a bráchou
2) jídlooo

Fotografie pořízená ve středu kolem třetí hodiny ranní.
Na zkoušku z Neurologie jsem se učila po kouskách celý podzim, intenzivněji v prosinci a od prvního jsem pak nasadila zběsilé tempo. Otázky ubývaly, mozek se roztékal, ale všecko šlo podle plánu.
Nedělní horečky, zimnice a neschopnost postavit se na nohy v plánu ale nebyla. Zkoušku jsem na poslední chvíli nezrušila, ale učit se v teplotách byla chuťovka a ze stresíku jsem dva dny předem přestala i spát.
K tomu necelý týden do Mistrovství republiky v trojboji, že.
Prostě když se daří, tak se daří, přátelé :D.

Odměň se sám za studijní úspěchy, aneb když ti tvůj oblíbený psycholog doporučí dobrou knížku :).
(Která jen vypadá jako největší ezoVýplod alternativní medicíny, ale prý je velmi evidence-based a jsem moc zvědavá.)
Neurola zdolána! Poslední a nejhorší zkouška dopadla na výbornou, což se velmi divím, vzhledem mém mírně retardovanému projevu poznamenanému těžkým spánkovým deficitem.
Ani jsem z toho neměla radost. Přišla až po vyspání.

Sbíráme síly na sobotní republiku! Třeba tímhle wrapem a pak ještě jedním.
Váha už neukazuje rezervu dvě, ale tři kila do hranice váhovky, svaly asi sežrala nemoc, ale pojedu to aspoň zkusit a ukážu, co ve mně je! Nebo co ve mně zbylo :D.

Napsat komentář