Náš Instaživot XI.

Další společný víkend v Brně, další náročný, ale skvělý týden ve víru učení na zkoušky a dřiny mezi železem. Pojďme na něj kouknout :).

Zuz

Sobotní ráno se skripty v posteli a i břišáky konečně vykoukly >:-).

Protože Tomíka v úterý čekala zkouška z Matiky a moje Patfyz se taky cvalem blíží, měli jsme celý víkend dost teplákový a studijní. O to víc bylo potřeba začít poctivou miskou kaše – tentokrát skořicová ovesná s vajíčkem, malinami a burákovým.

První pokus s pomalým hrncem, tzv. Crock potem, dopadl na výbornou!
Kilo zadního hovězího, žampiony, cibule, plechovka krájených rajčat, sůl a pepř putovali dovnitř, za 5h byl provoněný celý byt a hotovo hned několik porcí luxusního měkkého masa <3. Doporučuju!

Tradiční #MotivationMonday jsem tentokrát vyplnila vzpomínkou na podzimní závody – zážitek neoddělitelně spojený s podporou a pomocí mého týmu SK Moog Brno.
Trenér Luboš Koumal, manažerka, vizážistka a zachránkyně všech potenciálních katastrof Martinka a jejich „děti“. Tihle lidi jsou jeden z hlavních důvodů, proč do toho jdu znova :).

A jedna tréninková nemůže chybět :).
Tato je ze středeční sedmé ranní – poslední cvičení před volným dnem, následovalo opáčko s kamarádkou na test z Farmakologie (úspěšně hotov, jupijej), škola do odpoledne a samostudium do noci. Tenhle půlrok je síla, ale aspoň se nenudím :D.

Tom

Odpolední šlofíčky máme zmáknuté. V sobotu nám přijelo na pár hodin „dítě“, které bylo cestou tak znavené, že jsme společně padli do postele.

Potřebuje to vůbec komentář? Čokolády není nikdy dost a sacharidy jsou kámoši :).

Poprvé jáhlová kaše a moc jsem si ji neužil. Jáhlové vločky chutnají spíše jako kuskus, který nemůžu poslední dobou ani vidět.

Po úterním crossfitu mi pěkně natekly ruce a to si zasloužilo fotku, protože normálně vypadají jako pavoučí. Plus na fotce jedno z nejlepších kompresních trik, které jsem kdy měl, Adidas poslední dobou překvapuje :).

Co vás tento týden potěšilo, na co jste pyšní? 🙂

Napsat komentář