Náš Instaživot XII.

O týden blíž našim cílům. I když se vše občas může zdát nad naše síly, vždy si najdeme něco, co nás potěší, a tyto radosti vám teď ukážeme prostřednictvím fotek :).

Tom

Květin není nikdy dost a zvlášť v den výročí :). Společných 6 let jsme oslavili skromně a uděláme si ho ještě jednou až budeme mít Zuz po závodech. Dobrá večeře, sklenička vína a to vše s tou nejlepší osobou, kterou jsem kdy potkal.

Na nedělní lekci vzpírání padl PB na back squat 3x90kg. To jsem se marně pokoušel překonat ve čtvrtek jedním opakováním s 95kg. Už při přechodu do dřepu mi bylo jasné, že je něco špatně a celá osa mě převážila dopředu. Se štěstím to odnesl jen naražený krk a připlácnutý obličej na zemi, ale v šoku jsem byl ještě pár minut. Takže opatrně na své limity! 

Objevujeme kouzlo Crock Potu – takto vypadá připravený hrnec k 8 hodinám pomalého vaření, po kterém se hovězí zadní rozpadá na vlákna a to vše bez kapky oleje. 

Nešidím to, i když nikdy nemám nejvíc opakování, nejtěžší váhu nebo nejrychlejší čas, tak se do toho snažím dát maximum! 🙂

Na závěr kaše, tentokrát banánovo-kakaový základ, který jsem dozdobil borůvkami a plátky mandlí.

  • 90g vloček
  • 350ml vody
  • 90g banánu 
  • 20g borůvek
  • 10g plátků mandlí
Nutriční hodnoty: Tuky: 12g, sacharidy: 83g a bílkoviny: 17g a celkově 493kcal

Zuz

Nakažte mi ráno kardio na stepperu doma s pohledem proti zdi a budu plakat. Ale když můžu s Dashkou vyrazit do sluníčka, klidně si ho 2x prodloužím!

Na tahle rána se těším celý týden :).

Malá ochutnávka z focení pro připravovaný článek o značce Gymshark – nechte se překvapit 🙂

Ve škole bez krabiček jak bez ruky! V pondělí jsem si jela na sladké vlně – skořicová ovesná kaše s plátky mandlí a bílková omeleta ochucená toffee FlavDrops.

O moc lepší než chlebíček/bageta z nemocničního bufetu :-P.

Možná vzhůru a možná ještě ne jsem vyrážela ve čtvrtek ráno na výklus do brněnského parku Lužánky. Spousta běžců a zvědavých psů na vycházce, i když trošku mrholilo, byl to skvělý začátek dne :).
Tomík se denně raduje z nového rýžovaru a vaří jak o život, ale mně se včera ták moc nechtělo nic kuchtit… Vysypání pár věcí na pánev a cestu do spížky pro racia bylo maximum, co jsem zvládla :D.
Udělali jste si tento týden něčím radost nebo ji někdo udělal vám? 🙂
Třeba květinou, čokoládou nebo jen tak, že se na vás usmál.

Napsat komentář