Náš Instaživot XIV.

Pomalu přestávám mít nápady, jak tento článek uvést, každý týden jsme o 7 dní blíže svým cílů, o 7 dní starší a možná i moudřejší :). Takže nebudu vymýšlet dlouhé odstavce a nechám za nás mluvit fotky.

Tom

Zasloužený burger v „Baru, který neexistuje“ a k tomu jedno malé pivo po pár měsících. Teď tak přemýšlím, že si jídlo zasloužila více Zuz, ale nemohl jsem ji v tom nechat samotnou.

Týmová trička, které jsem na tajňačku plánoval 3 týdny, aby nás všichni poznali. K jeho nošení to chce mít dostatečné sebevědomí, zvlášť na závodech v kulturistice, kde všichni kolem vás jsou snad o 1000% větší a vy se moc fitness se svým malým crossfiťáckým tělem necítíte :D.

Markét si odskočila z právě probíhajícího WODka (dokončila ho s rezervou 1s :D), aby si dala s Matějem princeznovskou fotku. A proč tady je? Protože tihle dva mi zpříjemňují každý trénink a posouvají mě i sebe kilo po kilu nahoru.

Masóóó, přesněji 4kg kuřecích prsou naporcovány na nudličky, okořeněny, naolejovány a zamraženy na následujících pár týdnu. 

Budíček v 5 ráno, hurá natřít první vrstvu a rychle sníst snídani. Dál tuhle pohádku o černé Zuz znáte :).

Zuz

Medailistky 🙂 Nedělní Mistrovství Moravy a Slezska v bodyfitness juniorek přineslo pro mě naprosto nečekanou stříbrnou příčku a celkově to byl úžasný den, na který budu ještě dlouho vzpomínat.

Jen několik hodin po opuštění soutěžních prken jsem se už znovu „týrala“ na dřepech. Pokud je správný leg day ten, po kterém nemůžeš 2 dny chodit, tak tenhle teda byl :D.

Po dlouhé době doma, se snídaní v posteli a v Tomových starých trenýrkách místo pyžama :P.

Na břišáky je třeba koukat, dokud tam ještě chvíli jsou :D.

Jak mi naše ranní procházky chyběly! Každé den před sedmou provětrat hlavu před celodenním učením a ještě s pusou navrch, no neberte to.

Čtvrteční fotky formy pro trenéra, byl spokojen, tak uvidíme, co z toho do víkendu vyleze. V neděli jedem bojovat na republiku! 🙂

Jaké máte plány na víkend? A nepotkáme se náhodou s někým z vás v neděli na Mistrovství ČR? 🙂

Napsat komentář