Náš Instaživot XL.

Stovky gramů ovesných vloček, ještě více ořechového másla, křída, pot a krev, nekončící zvýrazněné odstavce skript a hned několik psích pohledů. To vše padlo při přípravě dnešního fotoreportu z uplynulého týdne, tak pojďme na něj!

Zuz

Některé návštěvy jsou příjemnější než jiné – třeba když vám v sobotu ráno na dveře zazvoní 4kg ořechové radosti! Pořád padají otázky, které je to nej: Tom si ujíždí na kešu, já miluju klasické arašídy, ale zdaleka nejrychleji nám doma ubývá arašído-kokosové. Chutná jak Rafaello!

Ty chvíle, kdy přijedu domů a nechce se ode mě hnout <3.

To není pes. To je Dashka.

Polední pohoda v práci (když cvičí trenéři, je se na co koukat, if you know what I mean) a čerstvé těstoviny s mletým hovězím a omáčkou Co dům dal. Platí pro 90% mých omáček.
Občas je potřeba udělat trochu změnu v tréninku. Třeba naordinovat si výzvu, které se bojíte i vy sami :D.
V očích směs strachu a odhodlání. Nepořídit tuhle fotku, možná WODko nedokončím, ale i když jsem do šatny lezla málem po čtyřech a převeslovala kanál La Manche, ten pocit po (a při následné chůzi do schodů, natahování se pro cokoli a vstávání ze záchodu…) byl neskutečný :).
Smutnému psovi ještě není konec, tentokrát se s ním podávala skořicová kaše s arašídovo-čokoládovým máslem a sušeným rybízem od Tomíkovy maminky. (Druhá nejlepší věc po domácích vajíčkách! OK a makových koláčcích. A zelenině ze zahrádky. Nezapomeňme ale na křehký koláč s tvarohem a jablky. A marinované zelí. A ty super kyselé okurky. Ještě, že zas jedeme na víkend domů :D.)
A na závěr varování, co s člověkem dokáže udělat den strávený nad Farmakologií.
Hlavně, že jsem neztratila předvánočního ducha.

 

Tom

Musli, ovoce a mlíko, tahle kombinace mi posledních pár dní zachraňuje zadek. Spánku s blížícím se zápočťákem není zrovna moc, a tak se snažím šetřit čas, kde se dá. Studená snídaně je jedna z věcí, která mi přidá ráno cca 15min, a to se hodí.

Po sedmi dnech odpočinku byl čas nastoupit znovu na značky a rovnou ve velkém stylu. Lekci gymnastiky plné striktních výmyků a učení se techniky butterfly pull-ups střídala lekce crossfitu, která byla na delší dobu má poslední. Mám teď permanentku jen na open gym a zkouším najet na tréninkový program, aby to začalo mít konečně hlavu a patu. Zatím jsem po 3 dnech nadšený, tak uvidíme, jak to půjde dál :).

Kaše, co rozbila instagram, nebo to snad byly ty tepláky?
Každopádně si užívám obojího. Na ovesnou jsem poprvé zkoušel sušený rybíz a byl překvapivě dobrý. Kdo by čekal kyselou chuť, bude zklamaný, je totiž nasládlý.

Z týmu princezen zůstaly už jen dva kousky, Kiki a já. Markét nám odešla do jiného gymu a Dodo onemocněl a bude delší čas mimo :(. No a tak to táhneme jen ve dvou. Po středě si dovoluji říct, že úspěšně, padal jeden osobák za druhým, takže konečně nejsme největší tragédi na front squaty (jen ty fotky budeme muset vychytat) :).

Už taky chytáte vánoční vlnu? 🙂
A jaký je váš ořechový favorit?

Napsat komentář