Náš Instaživot XLI.

Pokud jste hladoví, nedoporučujeme pokračovat ve čtení! Náš týdenní souhrn je nabitý miskami sladkých i slaných radostí, proloženými crossfitovým a Mikulášským peklem. Adventní Instaživot jak má být :).

Zuz

Meruňková ovesná s perníkem přeje pěkné víkendové ráno ve společnosti skript z Farmakologie. A nejen ráno.

Pondělní start v podobě makové kaše se švestkami před stáží na zubním. Páni a paní stomatologové jsou rozumní lidé, kteří nás ke zkoušce netrápí stovkami stran podrobných skript, ale místo toho jsme se skoro celé pondělí učili, jak si ty zuby vyčistit. Ve 22 letech už to konečně umím! (Jen ještě koupit správné mezizubní kartáčky minimálně ve dvou šířkách.)

Dnešní Instaživot bych nazvala spíše InstaCoZuzkaVšeckoSnědla. Divoká rýže se zeleným a provensálské kuře – jak jsem si do práce pořídila vlastní misku, jsou ty obědy skoro na úrovni.
Třikrát hurá, dorazil další přírůstek do výbavy Fitmark tašek – malá The Shield <3. V úterý mi svědomitě opatrovala snídani-sváču-oběd-sváču a večeři a ještě jsem si veselou červenou rozsvítila den.
Loni jsem naříkala, že adventní kalendář dostal i pes a já nic, letos mám pro změnu 3 – ale tenhle, čajový od Tomíkovy maminky, je zdaleka nejlepší :). Dokonce kvůli němu ráno oželím kafe, což je v mém případě nevídaná oběť.

Čas od času jsem na sebe hodná a strávím vařením déle než 5 minut.
Čerstvý losos (na kterém jsou bylinky, ne uhel!), rozmarýnové pečené brambory a ošklivá sestra květáku, jak říká Tomík. Krása krása.

Tom

Minulý týden jsem si stěžoval, že už dlouho nebyla naše pravidelná snídaně. A ejhle, v pátek ráno zazněla magická věta: „Jdeme na wafle!“ a já neskrýval dětskou radost.
Tradičně (už podruhé :D) chodíme s bráchou strašit malé děti z rodiny jako čert s Mikulášem. Vzhledem k doma vyráběným papírovým maskám je to zážitek pro otrlé :D.
Hnus hnus a ještě jednou hnus. Hero workout „The Seven“ je jeden z těch, na které nebudu vzpomínat s láskou. A není to kvůli tomu, že styl mých „knees to elbows“ nazval trenér „knees to podpaždí“. Tragický čas nezachránily ani ponožky se sobem :(.
The Seven
  • 7 rounds:
  • 7 HSPU
  • 7 thusters (60kg) já jel 50kg a pak sundal na 40kg 🙁
  • 7 knees to elbows
  • 7 deadlifts (100kg)
  • 7 burpees
  • 7 kettlebell swings (32kg)
  • 7 pull-ups
Poslední fotka a.k.a. narcis selfíčko z výtahu, protože jsou i chvíle, kdy na sobě nemám pot a křídu.
Vyhlašujeme konkurz na ten nej adventní kalendář! Jaký máte? Nebo už jste na to velcí? 😛

Napsat komentář