Náš Instaživot XLII.

Poslední týden semestru se nesl v monotónním duchu. Škola, spánek, cvičení a další učení (u Zuz cvičení vynechejte, měla rýmečku), alepřesto všechno jsme si našli každý chvilku dělat i něco jiného. Něco pro sebe a zároveň společně. A ty nejlepší momenty opět našly cestu do našeho týdenního souhrnu:

Zuz

Rákosníčkova miska.
Využila jsem víkendového vstávání za světla a na pohodu k maximálnímu vytůnění snídaně. Ovesná se strouhanou cuketou, vyšlehaným vajíčkem, čoko-oříškovým proteinem, lesním ovocem a arašídovo-čokoládovým máslem. Protože čím víc kaše, tím víc kaše!
Když vám 3 různí lidé v práci řeknou, že vypadáte jetě, Paralen a postel je jasná volba. Rýmečka mě přepadla nepřipravenou a byl to útok bez slitování. S láskou vzpomínám na okamžiky, kdy jsem mohla dýchat nosem.
Na druhou stranu má nachlazení své výhody. Oběd jsem vařila ve spěchu a pokud se mi chuťově nevydařil, stejně jsem to nepoznala.
Protože když se ti stýská po fitku, můžeš aspoň vzpomínat – třeba na chvíle před nástupem na květnové finále Mistrovství Moravy strávené s další bodyfitnesskou, Kačkou Brachtlovou. Víc kamarádky než soupeřky :).
Po týdnu necvičení se, jak jinak, cítím jako hubené dítě bez svalů, ale nohy a zadek naštěstí ještě nikam neodešly a všecko doženem >:-).

Tom

V každém sportu, kterému jsme se kdy věnovai, patřila vždy skvělá parta lidí a tohle je ta crossfitová. S nimi trávíme v poslední době nejvíce času, radostí i strastí a hodně nás to baví :). Ještě než odjedeme domů jsme všechny vytáhli na společný večer na trzích a bylo to boží!
Veslařské závody na 1000m a mnou nečekané druhé místo. Říkal jsem si, že by bylo pěkné z 12 závodníků v mé kategorii skončit v lepší půlce a ono se to povedlo :). Jediná škoda byla, že všichni ostatní od nás z gymu nemohli jít taky, abychom jim ukázali, jak se vesluje v New Parku :).

Jestli nemám předpoklady na nějaký cvik, tak jsou to dřepy. Trápím se na nich a podprůměrné děvče zvedá víc než já. A proto se posledních několik týdnů neslo ve znamení dřepování, které vyvrcholilo novým PR na back squat a overhead squat, jeeeej.


Po pár dnech s činkou byl čas potrápit svaly s vlastní váhou a po 15 minutách dohadů s Kiki, která nechtěla jet 80 angličáků (neboj, budou za týden :D) z toho vypadl tento WOD. Vypadal skoro nevinně, ale nakonec se z něj vyklubal hnusotrénink, u kterého lítá jedno sprosté slovo za druhým. Můžete se přesvědčit sami a KTB swingy nahradit třeba sedlehy :).

  • 50 dřepů
  • 40 kliků
  • 30 ktb swings am (32kg/24kg)
  • 20 angličáků
  • 10 T2B
  • 20 angličáků
  • 30 ktb swings am (32kg/24kg)
  • 40 kliků
  • 50 dřepů
Jak prožíváte poslední dny semsetru/práce vy? Máte na sebe aspoň chvilku nebo jste v jenom kole?

Napsat komentář