Náš Instaživot XLIII.

Vánoční období jsme si užili a užíváme naplno. Máme více času na sebe i naše nejbližší a to z tohoto týdne dělá ten snad nejhezčí v roce. Jeho atmosféru vám přiblíží dnešní Instaživot.

Tom

Nezáleží na velikosti, množství nebo ceně dárků, ale na tom, jestli jste druhého potěšili i maličkostí a mohli jste strávit ty chvilky spolu. U nás se snad povedlo obojí :).

Pravděpodobně poslední workout tohoto roku v New Parku sestavovali kluci z ostravského boxu Colliery a byl určený k charitativním účelům.
Úkolem je odjet jeden ze 3 WODů, každý v různé obtížnost, ale součet opakování je vždy 500. Postnete fotku na instagram s hashtagy, a pak zašlete libovolnou částku pro pomoc dětem. Kromě dobrého pocitu dostanete minimálně na 2 dny bolavé nohy a to se vyplatí!
Připadlo mi, že je to snad to nejhorší, co jsem letos odjel, a pěkně jsem se u toho natrápil (čemuž odpovídá i výsledný čas).
Vánoční tradice se mají dodržovat! My si jednu takovou založili před 3 lety a od té doby chodíme 24.12. ráno na pár kilometrů. Máte taky nějaký podobný zvyk? 🙂

Zuz

Po nemoci nejdřív jen nějaké šmrdlání a pak konečně pořádný trénink – a rovnou s osobákem na Clean&Jerk (55kg) a Squat clean (60kg). To dokáže rozsvítit očička!


Brzké stáže na Nukleární medicíně a Radiologii mě přiměly opustit pohodlné domácí snídání a na zamilovanou misku ovesné kaše došlo až v sobotu. I tu jsem strávila mezi lékařskými knihami, ale zabaléna v dece a s vánočními ponožkami to jde nějak líp :).

V pondělí celá v černém, protože to byla vážná věc! Předvánoční testování maximálek na crossfitové lekci:
Striktní press – 40kg – osobák, jupijej! 42.5kg jsem tlačila nad hlavu tak 15s a bylo to marný, bylo to marný.
Dřep – 100kg – pokus na 105kg klasicky málo hluboko, co kdyby ses už přestala bát, Zuzano!
Mrtvý tah – 115kg – maximálka nepadla, já málem jo.
500m veslování – 1:45.9 – posledních 100m už jela hlavně hlava a tělo ji za to dalších pár dnů nenávidělo.
Celkově nejsilnější žena dne, hlavně proto, že ty opravdu silné už na klasické lekce většinou nechodí 😀
„A kdy přijde ten Ježíšek?“
Letos se mi podařilo odhodit všechen stres, učení nechat v šuplíku, zpomalit, koukat na pohádky, trávit čas s blízkými a prostě vypnout. Už teď vím, že z toho budu čerpat ještě dlouho.
Jinak pro nás letos vítězí Tři veteráni, už zas :).
Co vy a pohádky, koukáte, nebo „už jste velcí“? A kterou máte nejradši? 🙂

Napsat komentář