Náš Instaživot XLIV.

Povánoční období a přelom roku znamená pomalu se dostávat zpět do školního tempa s vidinou blížících se zkoušek. Na čas strávený v dobré společnosti a milovanou dřinu mezi závažím si ale prostor najdem vždycky :).

Zuz

No někdo ty bramborové saláty dojíst musí!
Obličej ještě napůl v peřinách, ale jinak už nachystaná natěšená na pravidelnou dávku srandy s činkami. Letošní svátky jsem si užila se vším všudy a nelituju ani jednoho vanilkového rohlíčku! 😀

Dashka říkala, že v neděli se můžem jít venčit až po snídani v posteli. A s takovou porcí arašídovo-čokoládového másla by maková ovesná kaše vykouzlila úsměv na tváři každému :).
Ranní rituál o zkouškovém, poběhy v poli. Dasha se vyparádila vánoční šálou, ale usoplenou tlamu si na fotku neutře.
Příchod nového roku jsme oslavili s dalšími dvěma páry na Špilberku, s nádherným výhledem na město a adrenalinovým zážitkem v podobě uhýbání před petardami. A než nám kamarádi zase odletí do Londýna, stihli jsme ještě novoroční čočku (a válení ve wellness, muhaha).

Tom

 

Šálodeka, čepice, sluníčko a sníh. Tohle můžu, zima je moje nejoblíbenější období a bez těchto věci si ji nedokážu vůbec představit. Jo a vousy rostou, aspoň něco, když už svaly nic.
Po týdnu válení jsem zkoušel krátký WOD s vlastní váhou. U burpees jsem se cítil jako želva s krunýřem na břiše a spíše než neoblíbený cvik to vypadalo jako mrskající se ryba na souši :D. (Btw. nevím, proč si crossfiteři vždycky vyslíkají trička, vůbec to nefunguje :D).
Třetí běh v prosinci a konečně to časově vypadá jako dřív. Doma jsem chlupáčovi musel slíbit, že půjdeme pak ještě jednou společně.
Poslední trénink roku, hnusná Fran za 7:11 a k tomu AMRAP na 12 min s 10 burpees a 25 DU. Jeli jsme tak velké bomby, až jsem zlámal dvě švihadla (nebo to bylo jen moc cukroví? :D).

Jak jste vy oslavili konec roku? A byla čočka? 😀

1 Comment

  1. You actually men need slacker. com also. For stereo, RadioSure along with RadioTime are the most effective on earth. Plus the best will be AudioGalaxy, you can pay attention the many music you have inside your personal computer in your house, in just about any personal computer, everywhere, just amazing. Delight in songs!

Napsat komentář