Náš Instaživot XLIX.

Rýmečka, kupa nových followerů a trápení smutným psem provázely tento týden Toma. Zuz zase táhla do boje proti jedné z nejtěžších zkoušek, za kterou se pěkně odměnila a vyzkoušela jeden z vašich receptů z minulého týdne. To vše a ještě něco navíc v dnešním vydání našeho Instaživota :).

Tom

dashka

Pořád nemůžu uvěřit, že kaše mohou oslovit tolik lidí. 8000? A co na oslavu? Běžkyně (a blogerka) Zuzka navrhla 8km běh a já do toho rád půjdu :). Osmičku i devítku oslavíme sportem a na 10 chystáme spolu s dalšími bloggery/instagramisty 10 000 kcal challenge, aby to mělo nějakou rovnováhu :D.

IMG_9178

Domácí bábovka je základ při rýmečce, člověk jen přijde, ukrojí kus a jde zase do postele. Sám jsem totiž bábovka a v takovém stavu to prostě na kaši není :).

IMG_2770

Středa a čtvrtek se nesly ve znamení hlídání nezbedného dítěte (kam si sednete, tam chce i ono a kde v noci usínáte, se rozhodně ráno neprobudíte 😀). Třeba se už konečně se Zuz rozhoupáme a pořídíme si vlastního chlupáče.

Zuz

IMG_6265

Mozek nastartován na plné obrátky, ready cpát do sebe další seznamy názvů léčiv… i v 5h ráno. Nezbylo než se smířit s nespánkem, posnídat v peřinách a zakrytá psem se vrátit k lékům proti průjmům #suchFun.

IMG_6202

Když vám sobotní rodinný oběd spolkne většinu sacharidů a tuků, večeře je neveselá :D. Tentokrát jsem to ale vyřešila elegantně a restované fazolky s hlívou, vajíčkem, česnekem a co-zbylo-ze-pstruha byly pecka. Navíc jsem vyluxovala zbytky z lednice, dvojité vítězství.
IMG_6312

Poslední den před zkouškou už místo nervozity vládla spíš apatie a vyčerpání. Hlava ale po 12h opakování všemožných výpisků odmítala přestat pracovat, tak jsem místo spánků nazula tenisky a utíkala jak Forrest. Fungovalo to zázračně :).
IMG_6346

Jeej, bledá jak stěna, ale Farmakologie je za mnou! Celkem nečekaně tohle bylo jedno z nejtěžších zkouškových (a to ještě neskončilo) hlavně po psychické stránce. Medicína je o tom, co v té hlavě máš, co jsi schopen do ní nového nacpat, ale hlavně jestli to tvé nervy vydrží. Občas na vlásku, ale zatím držím :D.

Samozřejmě jsem rovnou z kampusu zamířila nakupovat, nebyla jsem v civilizaci 3 týdny.

IMG_6407

Hrátky s bulgurem, část druhá – ráda jsem se nechala inspirovat vašimi radami a se sušenými rajčaty a lilkem byl super! Dík :).

1 Comment

  1. Tak bude to aspoň výzva, zabehnúť si to 🙂 Budem držať palec!
    Úspešný týždeň ešte prajem, obom :))

Napsat komentář