Náš Instaživot XLV.

Spolu s 55. týdnem Instaživota přinášíme reálný náhled na studentův denní chléb v průběhu zkouškového. Zuz to rozbalila jak v gymu, tak v kuchyni i na zkouškách a mně se nedařilo ani jedno z toho. Nezbývá mi, než si znovu přečíst její poslední článek a zlepšit to! Teď už dost řečí, pojďme na fotky :).

Tom

Jediná chvilka ze celý týden, kdy jsem si od učení odskočil vyčistit hlavu. Lekce vzpírání, kde jsme zlepšovali techniku všemi nenáviděných snatchů. Pozn. od trenéra: #neviditelneosynad100kg

Znáte ten pocit, kdy si nafotíte spoustu snímků, s nadšením je chcete zveřejnit na soc. sítích, ale pak zjistíte, že by se pravděpodobně nelíbily ani vaší babičce, která vám jinak pochválí vše? 😀 Tak přesně to bylo u mých kaší poslední týden. Tato jediná se mi povedla, ale o co líp vypadala, o to hůř chutnala. Sečteno podtrženo, tento týden nebyl na kaše ten pravý :(. Vedlo se vám s kuchyni líp?

Zuz

Za nové osobáky v mrtvém tahu (95kg x 6, 95kg x 6 a 100kg x 5) vděčím supermanovským ponožkám!
Na dřepy zkusím příští týden Batmana.

Když nevíš, jestli kaši nebo vajíčka, neunavuj se rozhodováním!

Některé slečny se snaží u zkoušky okouzlit, já pouze vypadám tak, jak se cítím – vystresovaně a nevyspale.
Nevím, zda jsem fakt uměla, nebo to pana profesora dojalo, ale ORL mám v kapse a na rýmy a záněty uší jsem teď expert :D.
Ehm, zkoušková vysoká gastronomie. Zalij brokolici vajíčkem, zapeč s cheddarem a můžeš se cítit jak Zdéňa. (Každopádně je to fakt dobrý, doporučuju!)
A co vy, přecházíte během období zkoušek/náročného pracovního období do úsporného módu na všech frontách nebo jedete pořád naplno?

Napsat komentář