Náš Instaživot XLVI.

Zkouškový maraton pokračuje na všech frontách, ale stejně si naše dny snažíme udělat pestré, jak jen to jde. Malý náhled na těch několik uplynulých přináší aktuální Instaživot :).

Zuz

Když přijdeš po tréninku domů a sněd bys mámu, tátu, povoz s koňmi… udělej si radši špagety s domácí rajčatovou omáčkou, kuřecím a černými olivami!

Varování – boxeři mohou projevovat více lásky, než jste schopni unést (a nespadnout do sněhu).
A další snídaňová s chlupáčem. Ty smutné oči mě teď doma pronásledují na každém kroku.
Falešná svíčková s porcí pečených brambor, která byla původně o dost větší. Ale rovnou z plechu chutnají stejně nejlíp.
A zas a znova přichází okamžiky frustrace při biflování cizích slov, následované masochistickými tréninky, abych a) se potrestala b) se povzbudila, že mi jde aspoň něco.
Nohy odcičené s minimálními pauzami a spoustou výdrží v bolesti mě zanechaly neschopnou chůze a konečně spokojenou.
A na závěr fotografie, která vznikla jako oslava faktu, že jsem si umyla vlasy a po týdnu oblekla něco jiného než tepláky a mikunu s flekem od kafe. Ať žije medikovo zkouškové.

Tom

Trénink pod vedením nejlepšího crossfitera u nás se neodmítá. Erik nám ukázal, jak se cvičí pod jeho vedením v Blavě, a dostal z nás maximum při workoutu nazvaném „2016“. V každém cviku bylo za úkol nazvedat 2016kg závaží nebo např. odjet 2016m na vesle. Ideální odreagování od skript :).
Nejoblíbenější kombinace, která se nikdy neomrzí – banán s ořechy a rozinkami. Nedělní snídani jsem zvládl až okolo 11:30, trénování nám totiž zabralo trochu víc času, než jsem myslel a před ranním cvíčem nesnídám. Jak to máte vy? Raději ráno nalačno nebo si kvůli jídlu přivstanete?

Uděláme pistole! Můžem? 3,2,1 a já padám, tak znovu. Nafocených asi milión fotek a na všech ležím já nebo Pali vedle, protože máme špatnou mobilitu. Nicméně vám tímto představuji naši vzpírací/gymnastickou skupinku, se kterou teď trávím nejvíc času.

Když my drilujeme techniku, nemají naši trenéři nic lepšího na práci než se fotit na mobily ležící po gymu 😀
A právě kvůli nim bych NewPark neměnil :).

Napsat komentář