Náš Instaživot XLVII.

Sedm dní, na které snad škoda slov, občas to byla až taková zkoušková bída :D. Raději se mrkněte na fotky, které nás z toho všeho aspoň na nějakou chvíli vytrhly.

Tom

Fotím snídaně a občas junk food, ale tento oběd se mi fakt povedl a byla by škoda se o něj s vámi nepodělit. Jasmínová rýže, kuřecí maso, pórek, passata, sušená rajčata a chilli. Všechno to promícháte na pánvičce a vznikne tahle bomba.

Jestli poslední dobou žeru některé lekce, tak ty vzpírací. I když mezi ostatními vypadám jako pavouk (nohy a ruce jak párátka :D), nezvedám zdaleka tolik a občas jsem fakt nešika, je to hoďka, kdy si odpočinu, a odcházím vždy v dobré náladě.
Páteční snídaně jsou zpět (ve středu), ale na dni vůbec nesejde, pokud máte skvělou společnost, se kterou jste se ještě pár minut předtím dřeli v týmovém workoutu :).
Pomalu v celé republice napadl sníh, jen u nás v Brně nic, a tak jsem první vločky oslavil kaší „zasněženou“ kokosem. Přidejte k němu čokoládu s jahodami a jste v ráji.
Crossfit bolí, bolí hodně. Většinou si nestěžuji (Zuz tvrdí opak :D), ale na co si nikdy nezvyknu je naražená a odřená holeň z výskoků na bednu. Dnes to zachránily jen vysoké ponožky a legíny, za které se mi tam smějí. Takže nás doma čeká pár hodin fňukání a zítra to snad rozhýbám na tréninku + večerní gymnastice :).

Zuz

První místo v pořadí si dnes zaslouží tahle sobotní ovesná kráska s lesním ovocem a mandlovým máslem.
Škoda jen, že zbytek víkendu už se nesl v pochmurnějším duchu. Zkouška z farmakologie se blíží a nebýt cvičení, nevytáhnu paty ze studijní nory.

Což se neobešlo bez následků. Unavená, demotivovaná, znechucená, nešťastná a zoufalá po 10 a víc hodinách nad skripty denně jsem viděla trénink jako poslední šanci navrátit hlavě nějaké endorfiny.
Ale spousta mrtvých tahů, tlaků a shybů v kombinaci v fousatou dávkou lásky je naštěstí lék na všechna trápení 🙂
Kulinářský zázrak s pracovním názvem „Nakrájej co najdeš v lednici a zapeč to s vajíčkem“ nezklamal ani tentokrát!
Když se snažíš o úsměv po 3×30 výpadech v chůzi s 30kg. A rumunské mrtvole. Výstupech na lavičku s osou. Leg pressu. Zakopávání. Výponech na lýtka v supersérii s dřepy s výskokem.
A na cvičení se nosí sportovní podprsenka! Ještě do toho fitka nechodím dlouho, tak občas něco zapomenu.

Přejeme pěkný víkend :).

Napsat komentář