Náš Instaživot XLVIII.

Sluníčkový nášup inspirace a motivace nečekejte, Zuz žije v medikově světě zvýrazňovačů a lepítek a Tom zas nemůže sehnat nic na sebe, je to peklo :D.

Zuz

Hned na úvod malý návrat do minulosti – z běžců se stali milovníci železa, ale ten zápal pro společnou věc nám zůstává :). Stejně jako vzájemná podpora a foukání bolístek, jen puchýře teď nahradily roztrhané mozoly a věčně bolavé svaly.
(Pro mě osobně je ale fitko o mnoho bezpečnější než nějaké pobíhání, protože zvládnu zakopnout i při chůzi po rovné zemi.)
Banánokaše, mandlové nebe a první dávka kofeinu. Snídani ještě zvládnu i hezky nachystat, při dalších jídlech už přijde studijní nenálada a smíchej-na-pánvi-vyklepni-do-misky.
Dítě a jeho panenka.
Učím se a jím a cvičím a trochu spím. A učím se.
Už i to fitko, kam jsem si chodívala vždycky odpočinou a vyčistit hlavu, je poslední dobou nějak na sílu, ale zkouškové (snad) nebude trvat věčně.
Tomíkova maminka ví, jak nejlépe obdarovat – jídlem! Tohle byla má premiéra s bulgurem, verze na žampionech a s bylinkovým kuřecím neměla chybu :).

Tom

Snapchat: run_tom
Jednou až dvakrát do roka se mi stane, že si do tašky na cvičení nesbalím náhradní oblečení. A většinou zrovna v tu nejnevhodnější dobu, třeba když je za celou zimu nejvíc pod nulou #facepalm. Pak se nemůžu divit, že je z toho rýmečka jak trám.
Pondělí nebyl perfektní den. Nevyšla mi poslední zkouška (doma tvrdí, že za to můžou ty vousy) a roztrhl jsem si nejoblíbenější kalhoty (na zkoušce, #facepalm2) (za to zase můžou moje obří kvadráky :D). Když už nic jiného, tak mi to aspoň slušelo a to je základ! 😀
První kaše, která v tomto roce „zbořila“ instagram, aneb dejte tam Oreo a všichni jsou z toho paf :). Jinak je to úplně obyčejná ovesná: 100g vloček, 100ml mléka, 200ml vody a pár kapek flavdrops.
Zuz nákupům nikdy moc nedá, takže to doháním za nás oba #somchudak a beru to svědomitě se vším všudy – obejdu pár obchodů, dám si obídek, zajdu zase jinam a skončím v křesle s Chai Latte (nejlíp utracené makra 🙂). Jedinou chybou na kráse je ignorace střihů pro osvalenější jedince :(.
Vítáme inspiraci, jak na bulgur a kam na oblečení pro lidi, co mají ramena! 😀

Napsat komentář