Náš Instaživot XVII.

S nadcházejícím létem se nám konečně podařilo trochu zvolnit tempo. Tom má za sebou státnice i přijímačky, zkoušky na medicíně sice ještě hotové nejsou, ale není nic, co nezvládnem :).

Zuz

V „domácím“ fitku by si mohli občas přeleštit zrcadla, ale stejně to tam mám nejradši :).
Lýtka dostala v pondělí pěkně zabrat, škoda, že to není vůbec vidět :D.

Když jsem o zkouškovém doma a maminka má dovolenou, je to vzácná příležitost užít si v klidu společnou snídani.

A i když je v červnu mražené ovoce trochu hřích, co naděláš, když není nakoupeno!

V minulém životě jsem byla králíkem, jinak se to nedá vysvětlit. Své velkosaláty miluju a párkrát do týdne je večeřím pravidelně – tentokrát s balsamico-hořčičným dressingem a Šmakounem mexico.

Dashu to moc nebere.

Ve středu hned ráno zčerstva do fitka trochu protáhnout ruce a zadek (sice ho zatěžuju celodenním sezením na něm, ale to se asi moc nepočítá), pak romantická chvíle s jahodovou ovesnou kaší a tím zábava skončila, senilní atrofie a patologie těhotenství zabraly zbytek dne :-/.

Tohle sugo s tymiánem jsme objevili jako pozůstatek italského týdne v Lidlu a doporučuju!
V kombinaci se Štíhlými nudlemi (k tomu ještě trochu těch cuketových, pro barvičku B-)), kuřecím, bazalkou a parmazánem to byl skvělý lehký oběd.

Tom

Nejlepší burger, který jsem kdy jedl – žádná speciální brioška, jen obyčejná houska, kvalitní maso, okurka, cibulka a hořčice. Dokonalost!

Nový gym, nová komunita, třeba budou i nějaké nové svaly :D. První den 20 min emom, v každé minutě 11 burpees. Lepší začátek jsem si přát nemohl :).

Holky moje, nic mi neudělá větší radost, než tyhle dvě roztomilosti.

Snídaně bodybuildera vs crossfiťáka (jedu těžké paleo, jak vidíte 🙂).

Ve čtvrtek ráno mi lekce nevyšla a byl jsem nucený jít na open gym. Poprvé si udělat vlastní trénink a WODko, které by mělo hlavu a patu. Ale nejtěžší na tom bylo odjet ho v úplně prázdným gymu, kde jsem nepotkal ani živáčka a nemohl se s nikým hecovat.
Mokrá zem značí kvalitní trénink a zítra znovu! 


A jaký byl váš týden? Už máte školní povinnosti za sebou? A dali byste si radši crossfiťáckou nebo bodybuilderskou snídani? 😀

Napsat komentář