Náš Instaživot XXII.

Prázdniny? To pro nás tento týden neplatilo, Zuz chodila v Kroměříži na praxi a já střídal dvě své letní brigády v Brně, takže jsme si každý užili týden jen podle sebe a vy se můžete podívat, jak vypadal :).

Tom


Poslední týden se nesl ve znamení recenzování ovesných kaší. Celkově jsem otestoval 8 druhů a na všechny se můžete těšit v pondělním článku :).
Po dvou měsících zase na nedělním vzpírání. Trénovali jsme netradiční techniky a tato fotka je ze snatch balance #cotozapesti.
Na konci tréninku přišla i jedna malá radost, nové PR na kombinaci 2x back push press a 3x OHS, jeeej :).


Své každodenní jídla skoro nikdy nepublikuji, většinou se nejedná žádný foodart, vlastně ani tohle není extra krásné, ale bylo to dobré #atosepocita (a ano, kradu Markét hashtag).
Na fotce vidíte 120g kuřecího masa, 140g nevařené rýže, 60g špenátu, 60g zelených fazolek a 4g oleje. To vše s cibulkou, trochou česneku a chilli (bez toho ani ránu). Hodnotově má taková večeře: S 107g, B 42g, T 5g.


Crossfit není jen o cvičení, ale i komunitě lidí kolem. Poslední dobou se v gymu zdržím hodinku i více po tréninku, kecáme, protahujeme se a nebo ještě cvičíme. V minulém týdnu jsme koukali společně na Crossfit Games a bylo to boží.


Zase ten smutný pes, ale veselej Tom. V Kroměříži nám otevřeli konečně kvalitní kavárnu, která se blíží těm brněnským, a tak jsme se Zuz vyrazili na randíčko s venčením.
Má klasická nerozhodnost vyústila v objednání všech druhů koláčů, které zrovna byly, a nebyla to vůbec špatná volba. Jahodový jsem si dokonce musel dát znovu (otesánek 😀). Pokud někdo budete v naší krásné Kroměříži, zkuste zajít do Velo Café, stojí to za to.

Zuz

Ještě po cestě do NewParku jsme netušili, jak takový slibovaný „chipper“ trénink vlastně vypadá. Bolí. Moc.
80 dřepů, 70 kliků, 60 dřepů na 1 noze, 50 kcal na vesle, 40 dřepů s kettlebellem nad hlavou, 30 kliků ve stojce, 20 Clean&Jerků, 10 shybů.
Před začátkem posledního cviku zacinkala 20min časomíra, já padla na hubu, ale bylo to boží. A víc boží už byla jen tak kaše po, když trpěli ti na lekci od 7h :D.
Víkend jsme s bráchou trávili doma sami a já mu zase nevýchovně vyvařovala a chystala. Čerstvé koláčky na snídani…
…meruňkové ovesno-knedle na oběd. Jestlipak poznáte, která porce je čí :D.

Ráno v bílém, večer ve svalech 😀
Tento týden jsem trávila na letní praxi v primární péči a natrefila na toho nejlepšího pana doktora pod sluncem :). Jakkoli není práce obvodního lékaře můj dreamjob, zase jsem se spoustu nového naučila a moc mě to bavilo.
A pomalu se přestávám bát sáhnout na pacienta! 😀
O Velo Café už řečeno snad vše, ta tvarohová panna cotta s ovocem byla teda ale fakt bomba. Brzo snad zas!

A co vy, trávíte prázdniny spíše odpočinkem nebo na brigádou/prací?

Pěkný pátek a víkend :).

Napsat komentář