Náš Instaživot XXIII.

Týden strávený hlavně v Brně – tam je nám fajn. Čas strávený s kamarády, dřina, bolest a zlepšování se mezi železem, společné pomalé snídaně… a škola se zdá pořád tak daleko 🙂

Zuz

V neděli to do sebe prostě všechno zapadlo. Plná chuť hořkého kakaa v kombinaci se slaďoučkým banánem korunována arašídovým máslem od Šufánků, které má díky kokosu šmrnc navíc.
Nebe O:-).

Občas nezaškodí ohlédnout se a ocenit, jak dalekou cestu už jsme ušli.
Fotky dělí jeden rok skoro přesně a tolik se toho změnilo – nabrala jsem nějaký ten sval, zbavila se tuku, závodila v bikinách a bodyfitness, začala si pohrávat se silovým trojbojem a crossfitem, pustila se do bloggování, změnila pohled na svět, víc se otevřela novým věcem a lidem a stala se spokojenější.
A jsem moc vděčná za to všechno a za lidi, kteří mi v tom moc pomohli :).
Cože?! Oběd který není kuře na nudličky+rýže+něco? 😀
Kuřecí prso plněné sušeným rajčetem a schwarzwaldskou šunkou s cuketovými bramboráčky (nasucho na pánvi a pak dopečené v troubě, ty klasické mastňoučké by nás v tom parnu asi zabily).
Ještě že jsme ve středu do NewParku vyráželi společně, jinak si nejsem jistá, jestli by ten budík v 5:30 měl nějakou odezvu :D.
Běh, 50 kliků, 50 výskoků na bednu, 50 wall ballů, 50 power cleanů, bolest, pot, utrpení a sposta radosti po :).
Někdy si život žádá megaporci vloček.
Třeba když dolezete hladní a dobytí z crossfitu (viz výše, že) a čekáte do 10h, než pan plynař napojí nový sporák (jupijej, už žádný plynový smrad a denní obavy z výbuchu).
Tentokrát  jsem do 80g jemných vloček nastrouhala půlku malé cukety a po odstavení z ohně vmíchala vajíčko. Můj vnitřní Otesánek byl na vrcholu blaha.

A táákhle moc se nám chtělo na večerní procházku. Při tahání psa za nohy z gauče občas přemýšlím, kvůli komu na to venčení chodíme.

Tom

Páteční tradiční snídaně v MyFoodu. Skoro každý týden vyrážíme po lekci crossfitu na jídlo v partě skvělých lidí. Markét je smutná, protože s náma tentokrát nebyl trenér Matěj a že má jen jeden talíř :D.
I v sobotu jsme hlavně jedli. Jako předkrm byla pizza a hlavní chod patřil steaku z hovězího pupku na fazolkách se slaninou.
Týden co týden zažívám horší a náročnější tréninky (že by to teplo nebo snad slábnu?). Pocit odpadnutí se dostavil už ve třetím kole, ostatní se cítili stejně, ale společně jsme to všechno zvládli. Fotka byla pro Markét, které si výletovala a přišla tak o tuto parádičku :D.
Pro představu to bylo: 30min EMOM, 1.min 15cal row (jel jsem 17cal), 2.min 12 pistols, 3.min 15 ktb swingů 24 kg (2 kola s 32kg, dál to nešlo), 4.min 12 burpees a 5.min 40s plank.


Kaše, ta tentokrát nemůže chybět. Tato fotka je poslední, kterou jsem zakončil recenzi instantních kaší – tu si můžete přečíst tady. Hodně jsem si týden ochutnávání užil a jen se mi potvrdilo, že mi ovesné kaše chutnají ze všech nejvíc, ještě když jsou ozdobené ovocem ze zahrádky :).

Zvládáte cvičení i v těch vedrech, nebo radši dáváte pauzu? A nemáte pro nás taky nějaký nový snídaňový tip? 🙂

Napsat komentář