Náš Instaživot XXIV.

Prázdniny utíkají rychle jako voda a my nezahálíme. Užíváme si každý týden naplno. Jak vypadal ten uplynulý si můžete prohlídnout „očima“ našich telefonů.

Tom

O tom, že je crossfit boží sport, se bavit ani nemusíme, ale ještě o kus lepší je na něm komunita lidí, kteří s vámi den co den makají a posouvají sebe i vás blíže snům.
Na kolách nejen v Londýně, ale i u nás. Komu by se chtělo v posledních dnech jezdit autem :).

Úsměv sem, úsměv tam. Společná fotka po lekci, protože žádnou takovou (nezpocenou) z gymu zatím nemáme.

V úterý měla Zuzulka svátek a po společném obědě jsme se zastavili do cukrářství Martinák a opět nás nezklamali. Čokoládový dort s jahodami a vlašskými ořechy neměl chybu :).

Proč fotka tabule s WODkem? Protože jsem si z tohoto zdánlivě jednoduchého tréninku odnesl své první crossfitové zranění. Jestli čekáte něco s ramenem nebo kolenem, tak vás zklamu. Při vyhazování osy z ramen nad hlavu nastala chybička a já ji málo zatáhl dozadu, výsledkem je posunutá spodní jednička, které kousek chybí a naražená ta horní. Nicméně jsem celý metcon i tak dojel na prvním místě. No pain no gain :D.

Zuz

Těšila jsem se na sobotní ranní výklus se svým chlupatým sparingem… a nakonec jsme zvolily chůzi a i tak toho měli plné kecky. Horkoo.
V neděli ráno jsem překonala ostych a vrhla se do svého prvního „koláče z hrnečku“, tedy mugcaku.
Šmakoun švestka (nastrouhaný najemno)
50g rozmixovaných vloček
1 vejce
50ml mléka
Trocha prášku do pečiva
Všechny ingredience jsem smíchala, přidala půl švestky na kostičky a nalila do většího hrnku. Doprostřed vtlačila čtvereček hořké čokolády a cca na 2min hodila do mikrovlnky. Dozdobeno arašídovo-kolosovým :).
Trénink nohou jak má být – čtvrtdřepy (3x3x120kg, myslela jsem, že mě to zamáčkne do podlahy :D), přední dřepy 4x10x50kg (nesnáším přední dřepy!), šikmý legpress (4x10x180kg, osobáček, jupijej), dřepy s osou nad hlavou, předkopávání, addukce a šikmé břišní.
To celé jsem to přežila, „dodělalo“ mě až to šlapání na kole domů na kopec.
Svůj svátek nijak bujaře neslavím, ale na oběd se svým nejdražším mužem nechám pozvat ráda, to zase jo :).
Někdy jsme od rána akční a pilní jako včeličky… A občas si hodíme (činkou dobité) nohy na stůl a vychutnáme společnou snídani u seriálu – momentálně hltáme The Bridge.
Dejte mi do rukou těžkou činku, já zatnu zuby a zvládnu skoro cokoli. Nachystejte mi 30min kardia s házením medicinbalem ze dřepu, angličáky s dotekem hrazdy, kettlebelly a během s medicinbalem a nebudu vás mít ráda :D.
Čtvrteční ráno jsme si náležitě užili, mé vyplivnuté plíce leží někde v NewParku.
Jak trávíte horké dny vy? Chodíte cvičit nebo raději jdete k bazénu? 🙂

Napsat komentář