Náš Instaživot XXIX.

Normálně nám týden utíká rychle až zběsile a tentokrát to bylo ještě horší. Poslední 3 dny strávené v NY, 2 dny cestování a zbytek týdne překonávání jet lagu, který už je snad za námi :). Fotek i tak máme spoustu a v tomto postu vám ukážeme to nejlepší!

Zuz

První hodiny na zaoceánské půdě a údiv nad rachotem a světly Times square. Tenhle záběr miluju, Tomík to s foťákem prostě umí :).
Fotka, která svou popularitou málem zbořila internet.
Pravé americké pancakes jsme si nemohli nechat ujít, ochutnali jsme taky french toast (když už, tak už)servírovaný s hromadou cukru a plátkem mletého masa. Nepochopíš :D.

Projížďku lodí kolem Manhattanu jsme brali jako povinnou turistickou atrakci, ale vyrazila nám dech. Ještě když takovou podívanou můžete sdílet s tím nejdražším člověkem…

Poslední newyorské ráno jsem si vyběhla za východu slunce do Central Parku rozloučit se s Velkým jablkem. Přeskočila jsem několik bezdomovců a vyklusla si pár kiláků po širokém asfaltovém bulváru mezi stromy…
Jako zelená oáza v betonovém městě je to poklad, ale u mě vedou stejně brněnské Lužánky :P.

Varovali nás před ním, ale stejně nám dal pořádnou facku – jet lag. První domácí kaše v univerzitní mikině, se zimnicí a kruhy pod očima, ale ne, nesmíš jít zase do postele, nebo už se z toho nevyhrabeš. No fuj.

Už ve středu večer nám trenér Matěj prozradil, že na ráno chystá slušnou prasárnu – a nelhal. Klasický crossfitový trénink „Murph“, tentokrát v týmovém podání: míle běhu, 100 shybů, 200 kliků, 300 dřepů, další běh (už s nohama na kaši) a pak angličáky do konce 50min limitu, my jich stihli 107.
Tento text píšu s nohama nahoře, naprosto nefunkční a na zítra je naplánován rest :D.

Tom


Top of the Rock a jeden ze nejlepších a nejpěknějších pohledů v životě. Central Park celý ve tmě se zbytkem zářícího města.

Se zelenou paní a jedna z mála společných fotek vůbec. Letos se ta selfíčka moc nestihla, třeba zase jindy :).

Crossfitová rodina je po celém světě. Když si se mnou před lekcí plácl černoušek se slovy: „Jdeme do toho, brácho!“, tak se hned člověk cítil jako doma. Přidejte k tomu luxusní BOX a jste v ráji i přes těžký WOD, který vzpomínal a připomínal 2001/11/9.
Co jiného si dát po příletu domů než hovězí hrudí se špenátem a knedlíkem v Lokále. Po všech těch hambáčích, pizzách a palačinkách přišla chuť na dobrou českou kuchyni :D.

Ve čtvrtek ráno nám Matěj na crossfitu naservíroval Murpha ve dvojcích. Zuz prohlásila, že si sáhla na dno a bylo to znát i na procházce s Dashkou, kdy si musela v polovině cesty sednout, protože jsem ji uvařil na běhu.
Strávili jste taky poslední týden cestováním?

Napsat komentář