Náš Instaživot XXVI.

Víkend už se zase blíží, ale vezmeme to pěkně popořadě. Je tady pátek a s ním pravidelná dávka instagramových fotek z našich profilů :).

Tom

První grilování u Zuzky vůbec a povedlo se na výbornou. Hanger steak z vyzrálého hovězího s fazolkami :).

Konečně máte možnost vidět, jak to Dashce nesluší, když se usmívá :D. Víc než o chlupáče jde na fotce o nový batoh od Fitmarku, o který jsem si musel skoro brečet. Zatím jsem z něj nadšený a uvidíme, jak obstojí na dovolené :).

Na víkend nám přijeli známí z Londýna a bez společného oběda se to neobešlo. Volba padla na Bistro Soul a byli jsme zklamaní. Musel jsem si dát dvě jídla, abych se aspoň trochu najedl a chuťově až na tento Bánh mì to byla slabota.
A jak spíte vy? 😀 Týden s ní byl skvělej, ale byly i chvíle, kdy bych ji raději vrátil a už se o tohle chlupaté dítě nestaral.
Minule chyběly kaše úplně a tento týden to nebude o moc lepší. Za celých 7 dní jsem zvládl jen jednu, protože si po noční jdu raději rovnou lehnou.

Zuz

Jeden z posledních srpnových víkendů jsme už tradičně strávili na závodech dračích lodí, kde jsem hrdě máchala pádlem za domovské fitko IP Fitness Kroměříž. Nechyběla podpora ze břehu, chlupaté dítě a kuře s rýží v krabici :D.
Závodní den č.2 jsme začali touhle luxusní společnou snídaní… než jsem zjistila, že není čas ztrácet čas, kaši vyklopila do krabičky a spěchala na loděnice :D. Tak třeba příště.
Ráno, kdy se mi podaří udělat kaši skoro tak krásnou, jako bývají ty Tomíkovy, se musí zdokumentovat.
Tentokrát čoko-cuketová s banánem a domácími lískáči :).
Středa byla cestovní, po ranním tréninku jsem posnídala (už zdaleka ne tak pěknou) kaši z krabičky, posbírala Fitmark tašky a vydala se směr Brno.
A kdo by měl zájem o praktickou a krásnou kabelu všech možných druhů a barev, při použití mého kódu „ZS20fitmarkEU“ jí máte s 20% slevou 🙂
Market mě za tuhle fotku moc ráda nemá, ale když ona na ní vypadá tak šťastně! (A kdo by po vajíčkách taky nebyl!)
Čtvrteční bolavý crossfit ve znamení snatchů (ty mi nejdou) a kliků ve stojce (ty mi nejdou ještě víc).
Ještě, že ta společná snídaně to zachránila 🙂
Jak jste si užili vy jeden z posledních prázdninových týdnu? 🙂

Napsat komentář