Náš Instaživot XXVII.

Poslední tradiční Instaživot letních prázdnin, tentokrát s dozvuky soustředění nabušenců, spoustou rýže a nějakými těmi sportovními výkony 🙂

Zuz

Cesta na soustředění byla dlouhá a jak jinak si koupit lásku nových kamarádů než jídlem.
V pozadí 2 páry bikini nohou.
Trenér Luboš nerozlišoval mezi svými svěřenci a „cizími“, takže zabrat jsme dostali všichni a pořádně. Ještě, že já ty ramena tak miluju >:-).
Celý víkend nás krmili kuřetem s rýží a zeleninou, takže první jídlo, které jsem si doma uvařila bylo… 😀
Tohle prostě můžu každý den :). Neskromně se musím pochválit, že ta moje verze s vajíčkem a kořením je trochu jinde, než suchorýže a kuře na vodě.
Hlavě se moc nechtělo, ale tělo úterní pauzu od cvičení potřebovalo.
Ve středu jsem se do fitka těšila jak děcko na pouť, po tréninku jsem myslela, že mi hrudník&ramena&tricepsy prasknou (a ruce se třepaly, pardon) a ty endorfiny, to je pocit jak žádný jiný <3.

Krémová nadýchaná s vajíčkem a bílkem (Dashka žebrala žlouteček 😀), půl jablka nastrouhat dovnitř, půl nakrájet nahoru. Pecka.

Oběd bez rýže?! Jen klid, ty nudle jsou rýžové 😀
Čtvrteční jídlo po tréninku, aneb ať je toho hodně a ať je to rychle (takže vlastně jako každé mé vaření).

Tom

Z crossfitu rovnou do kina. Testuji batoh od Fitmarku, ukazuji světu Nana a nesu si k filmu litrovku coly :). Byl jsem na Krycí jméno U.N.C.L.E a hodně jsem se bavil, pokud váháte, tak už nemusíte!
Když skoro 24 hodin nejíte a snažíte se najít v Brně něco s rýží, tak jste docela nahraní. Zachránilo mě až japonské Izakaya a jejich Karaage. Poslední dobou je to jeden z mých neoblíbenějších podniků. Nejsou tam davy a vždy jsem se dobře najedl :).

Potréninkové foto s naším selfie mastrem Matějem askvělým trenérem v jednom. Fotky bez trička zase jindy.


Poslední letošní čerstvé jahody slavnostně na kaši, už ani ty z obchodu nechutnají jako jahody, tak zase za rok čau :).Jakou partii nejradši cvičíte vy? 🙂
A dejte nám tip na nějakou (pro nás) nezvyklou přílohu, ať nemáme za chvíli šikmé oči :D.

Napsat komentář