Náš Instaživot XXVIII.

Dnes to nebude klasický post, už jen z toho důvodu, že se nacházíme (skoro) na druhé straně světa a vychází o den později. Enjoy 🙂

Tom

Pravděpodobně jedna z posledních snídaní venku na zahradě, kdy mám možnost sedět na sluníčku s nohama ve vodě. Tentokrát to bylo s čokoládovou kaší, rozinkami a kešu máslem (které tímto skončilo #fňuk).
Východ slunce nad Vídní, strachy jsem celou noc nespal a právě začíná 9hodinová cesta letadlem, které zrovna nemusím. Nakonec zjišťuji, že nejhorší nebude ten strach, ale dlouhé sezení na místě, kde se vám nevlezou nohy a nemůžete si pohodlně sednout.
První den, první velké zážitky. Myslel jsem si, že je Piccadilly Circus šílený, ale tohle je asi 1000x šílenější. Všude kolem chodí příšery z filmů, mlátí vás ocasem a u toho se i v 11pm cítíte jako ve dne.
Ultra nevzhledná kaše, která to ovšem vynahradila chutí. Tentokrát jsem volil základ se skim milk + jahody a jablko a byla boží. K tomu iced chai tea a spokojený člověk je na světě.

Jako správní turisti jsme zamířili k Soše svobody, na Wall street… a do crossfit boxu 😀

Zuz

Vsobotu jsme fandili nabušeným borcům na brněnských crossfitových závodech Czech beast – ty neskutečné výkony byly řádná motivace a večerní afterparty na parníku zase pekelná sranda.

Nedělní hrudník&ramena&triceps a ještě, že se výlet do NY blížil, protože tohle tílko je mé poslední slušné.
Potréninková, ovesná, s kešu máslem a nejdražším mužem u jednoho stolu – takovou snídani nic nepřekoná :).
Pestrou zdravou stravu miluju (i v téhle až kulturisticky spartanské verzi 😀), jen mi sem nikdo netahejte „clean eating“, „jezení čistě“ a podobné hlouposti 😛
Ten talíř je taky krásný protiklad všech těch amerických dobrot, kterých si užíváme teď :D.
5h ráno, vídeňské letiště, pár stovek kilometrů už nacestovaných a dalších cca 19h než staneme v centru New Yorku.
Domácí kaše bodla :D.

Sportujete i o dovolené, nebo se radši jen válíte u moře/chodíte po památkách? 🙂

Napsat komentář