Náš Instaživot XXXI.

Podzimní fototýden se nesl ve znamení chladných školních rán, radostí (a bolestí) sportovních i jiných, rýmečky… a dýně (pumpkin spice everything!).

Zuz

100 thrusterů (alias vyhoď činku z předního dřepu nad hlavu a umři) prokládaných angličáky, v 6:15, to celé zakončeno sprintem do sprchy a na Infekční oddělení dětské nemocnice.
Prostě ráno, které tě nakopne 😀

Úspěšně zvládnutý první týden semestru jsme oslavili v super společnosti na food festivalu zaměřeném na burgery. Ochutnali jsme masové radosti od Butcher’s, the Immigrant, Bistra na Osmičce… a pak došlo kapesné a do břicha už nešlo nic natlačit :-(.

Nedělní odpoledne jsme strávili na TEDx Kroměříž(mimochodem skvělá akce plná inspirujících myšlenek a zajímavých lidí, vřele doporučujeme), tak jsem si záda&hamstringy odjela hned zčerstva s Dančou Bečkovou při jejím ranním kardiu. Za pár týdnů bude obhajovat minulou veleúspěšnou bikini sezónu, tak to byla pecka dávka motivace :).

Sváteční snídaně a nejsmutnější pes na světě nemůže chybět.

I když si na každodenní stáže v nemocnici od 7:30 pořád (veelmi pomalu) zvykám, ty ranní cesty do školy mají něco do sebe 🙂

Dýňové muffinky na dopolední sváču – 100x lepší než „chleba s něčím“ a pomohly mi ztenčit tu nekonečnou zásobu Hokkaido, co nám okupuje kuchyň.

Tom

Pátek se nesl v duchu žemle s masem aka burgerů. Nestihli jsem vyzkoušet úplně všechny, ale 4 kousky jsem zvládl sám a další 2 ochutnal od Zuz :).
Frontu na tohoto krasavce jsem si krátil u vedlejšího stánku jiným burgerem – byl z The Immigrant, do kterého musíme zajít i mimo food festival a zkusit něco víc z jejich nabídky, protože to byl ten nejlepší, který jsem tam ochutnal.
Sobota večer ve společnosti unaveného psa, tentokrát nebyl čas ani na smutné pohledy, šlo se rovnou spát.

Lepší toho chlapce šatit než živit :). Došlo nám pár hlavních potravin, a tak bylo načase zase na větší nákup.

Tento týden je hlavně o jídle a ještě víc o čaji, protože mám rýmečku a nejsem schopný pomalu ani vstát z postele :(. Tak mi Zuz dělá radost aspoň něčím dobrým na zub :).

Od pondělí si jedu na banánových kaších. Zase přišlo jejich období a můžu se jich ujíst. Tato byla ze 100g vloček, 75g banánu, 350ml vody, 5g kokosu a 5g čokolády. Jednoduché, rychlé a hlavně sladké :).

Taky jste navštívili nějakou akci, která stojí za doporučení?
A jak s dýňovou náloží zacházíte vy? Budeme rádi za tipy! 🙂

Napsat komentář