Náš Instaživot XXXII.

Týden od týdne je náročnější. Ale přesně to milujeme, další výzvy, kterými si plníme své sny (i když posledních 7 dní jsme si plnili spíše břicha 😀). Přesvědčte se sami:).

Tom

V pátek byl čas na otestování

jednoho z dalších míst, kde si v Brně můžete dát ráno skvělou snídani. Vybral jsem si sladkou variantu – kaši s jablky, rozinkami, sirupem a mátou. Na můj vkus byla trochu sladká, ale jinak boží. Bistro Franz dostává palec nahoru.

A co určitě nechcete dělat po 12 hodinách v práci, je porcování 7kg kuřecích prsou na nudličky, že kterých pak bude kolem 50 jídel. Vše zabaleno s kořením a zamraženo. Když už nic jiného, tak nebudu několik dalších týdnů o hladu :D.
Po skoro 14 dnech bez crossfitu jsme se náhodou potkali se všemi princeznami instagramu na lekci a podobná fotka nemohla chybět. O chvíli později smích přešel a zůstaly jen slzy a pot :).

Klasika posledních dní, oběd někde a z krabičky. Nejčastěji venku před školou když je ještě pořád tak pěkně. V pracovní dny už nejím nic jiného než kuře s rýží, kořením a různou zeleninou. Mám rád stoji rutinu a naprosto mi vyhovuje (a ohřívané těstoviny prostě jíst nechcete :D).

Tohle mi taaaak moc chybělo, zajít si ve čtvrtek ráno s holkama na snídani do MyFoodu. Vajíčka, kečup a bílej „paleo-rohlík“ #zaodmenu.

Zuz

Každodenní vstávání za tmy není zrovna příjemná novinka tohoto semestru, ale už mám svůj ranní rituálek – kaše do misky, svačina do krabičky, čerstvě namletá voňavá káva a s Fitmarkou směr nemocnice. Ještě, že ji mám, kam má člověk ten bílý plášť a přezůvky cpát :-!.
(A s mým kódem ZS20fitmarkEU je na tyhle krabičkové tašky na www.fitmarkbags.eu/www.fitmark.cz 20% dolů. To chceš :D.)

Má první lekce Vzpírání. Power cleany, přední dřepy, přední dřepy + jerk.
Jsem dobrá, když jde o hrubou býčí sílu a cokoli s koordinací stojí za velké kulové. Nic nového :D. Aspoň je na čem makat ;).
Ježíšek přišel letos o něco dřív! A to v podobě objednávky od Šufánků – osvědčenou klasiku jsme vzali rovnou v kyblících a novinky zkoušíme. Ale že budou mandle a kešu úžasnost sama bylo stejně jasné předem 🙂

Po škole se většinou vytočím doma, něco uplácám u plotny a zase letím jinam. Na nějaké pečení dýně nebyl čas ani pomyšlení, ale hodila jsem ji na pár minutek do vroucí vody, zprudka orestovala se zázvorem, solí a pepřem a voilá, nová oblíbená příloha je na světě.
A IKEA papučky jedině.

Tento týden trávím na ORL klinice. Zákroky na hlavě jsou „chuťovka“, jakou jsem ještě nezažila, plačících dětí s bolavýma ušima se bojím víc než ony mne a dlouhé hodiny výkladu o sluchadlech a typech rým přežívám jen díky čokokaši a koňské dávce kofeinu.
Toto nebude obor mých snů.

Jedno od Tomíkovic rodinných slepiček (z těch mám taky strach 😀), jedno kupované a strašidelně oranžové.
K tomu Zdéňa a jak koťata unavený Czech fitness couple – podobně vypadá většina našich večerů. Ještě, že nás to tak baví :D.

Jak to máte vy, taky jsou krabičky na svačinu/oběd váš nejlepší kamarád nebo zvládáte jíst civilizovaně z talířů? 🙂

1 Comment

  1. Hello there On the web creating you a relatively gang of fantastic performers in addition to hear the wonderful expertise you stunning sounds mix collectively once I had developed a chance to ever check out The usa in addition to talk with it would be eaiest this just one huge fantasy would be to meet up with you again in case not any I could be around you possibly have fun with and so i can pack this fantasy. I do not necessarily learn when should you come back to Europe however think a number of but is not just about so possibly sometimes even also however me personally in case you ever seem to pay a visit to The usa, in addition to absolutely I had possibly be delighted once we possess your personal actions within the non-active ever have experienced. If only you the best for your team each and every success in addition to provides fantastic actions specially wonderful inside your government. Yet again If only the best for just a great day.

Napsat komentář