Náš Instaživot XXXIII.

Tentokrát za pozdější vydání Instaživotu nemůže časový posun (i když by to bylo příjemné, co si budeme povídat :D), ale náše nechutné časové vytížení. Na fotkách si užijete spoustu zpocených těl a taky prsa koule, tah hurá na to!

Zuz

Minulý týden mi dal zabrat – a to jsem ještě netušila co si pro mě chystá ten nadcházející – a v pátek jsem unavenému tělu a přetažené mysli dala, co potřebovaly. Odpočinkový trénink zad (odpočinkový ve smyslu mentálním, takže hlava čistá, záda na kaši) a regenerační masáž u mé skvělé fyzioterapeutky.
Víc takových pátků!

Říjnovy Muscle&Fitness si koupí i babička :D.

Sobotní kalba alias večerní trénink v poloprázdném fitku s kamarády. A ráno mi taky bylo blbě (ozvala se ta záda z pátku).
Už tuší, že jí zase odjedu :(.
Mimochodem, pes u nás do postele samozřejmě nesmí.
Nakonec jsme jí to povolili v neděli ráno. Pak to maminka rozšířila i na státní svátky. Výjimky pokrývají taky okamžiky, kdy je chladno, zataženo, moc brzo, když Dashka smutně kouká, když je smutno nám, když se budou stejně brzo převlíkat peřiny a pokud se nikdo jiný nedívá.
Ale jinak přísný zákaz.
Pondělí! Do oběda na stáži na ORL, od (krabičkového) oběda do desáté večerní v práci.
Náročné dny je potřeba začít správným startem a to je pro mě jedině miska krémové ovesné kaše, co zahřeje v žaludku i u srdíčka (a jestli to na vás zní příliš sluníčkově, asi málo snídáte kaše! 😀).
Když to jen trochu jde, cpu do diáře nejrůznější zajímavé akce, kterých je Brno plné.
Tento týden jsme se s kamarádkou zúčastnily workshopu #prsakoule pod skvělým vedením pražské medičky Katky Vackové z Loono z.s. Mluvilo se o prevenci rakoviny (nejen) prsu a varlat, prohlídkách u lékaře, které bychom neměli opomíjet, a samovyšetření jsme si pak mohli vyzkoušet i na vlastní gumovou kůži.

Tom

Tento týden byl jen crossfitový a začal pěkně z ostra, kvalifikací na naše první závody s princeznama. Ano, tak se jmenuje náš tým, kterému vládne růžová :D.
Ze všech ranních kaší byla tato nejlepší. Vločky, voda, mandle, rozinky a hlavně mandarinková marmeláda, kterou jsem dostal od mamky.
Když svým výkonem naštvete i trenéra, tak jste asi na dobré cestě :). Úterní workouty mi vyloženě seděly a chlapec bez trička, i když je o půlku větší, dostal v polovině cviků na zadek. Parádně se s tréninkem poprala i Kiki, která mi ve většině WODek dělá parťáka.
Večer okolo dvanácté dojídám zbylá makra a tyhle dvě věci nemůžou chybět. Tvaroh s arašídovým máslem a arašídy-čokoláda jen tak na lžičku.
Poslední fotka je ještě „mokrá“. Páteční ráno na 6, kdy jsem si nádherně odrovnal ramena při 20min AMRAPU, 30 box jumps, 20 push-press s 52,5kg a 30 pull-ups. Jeden z Hero workoutů (Danny), kterými nás trenéři trápí skoro každý pátek. Asi abychom měli na víkend #sexytelo :D.
Jak jste strávili posledních pár upršených dní vy? Taky v posilovně nebo ještě sportujete venku?
A dbáte na své zdraví a preventivní prohlídky? 😉

Napsat komentář