Náš Instaživot XXXIV.

Tento týden to dokonce vypadá, že chodíme i mezi lidi!
Crossfiteři, kulturisti, dortíčky, kaše a spousta vajíček… i to nám dělalo radost tento týden 🙂

Zuz

Páteční rande s trenérem a týmovou bodyfitnesskou Luckou, společně zničená ramena-hrudník-triceps (mám podezření, že má kouč potěšení z naší bolesti), pózování, tejpování a celkově super dopoledne s mými oblíbenými nabušenci 😀

Na crossfitu se naučíte spoustu užitečných věcí!


Protože kaše musí být! Sobota byla odpočinková, takže postelová kaše nemohla chybět. A jedny z posledních mrazákových meruněk od babičky:,-(.
Not bad meme :D.

Chtěla bych říct, že mi nedělní lekce Vzpírání, zaměřená na techniku snatchů a snatch balance, sedla a dokonce mi to šlo… ale to fialové jelito na koleni svědčí proti mně. Že já se každý týden musím zrakvit, opravdu.

Poloviční (a opilí) doktoři!

I když mi občas připadne, že medicínu studuju už celou věčnost, ve středu jsme oslavili Medické půlení ve stylu Flower power. Téma jsem snad splnila a čelenku zvážím ke každodennímu nošení :D.


Pracovní oběd nezvyklých barev, aneb co se zbytkem červeného zelí v lednici 🙂

Tom

Páteční dortíky #zaodmenu, protože jsme celý týden pořádně makali a taky proč ne :). Cukr je kámoš!
Nechtěl jsem ve středu zopakovat chybu z úterka, kdy jsem po 2 letech musel do menzy, a proto byl Duffle ready s krabičkami narvanými až povrch, abych zvládl celý den na cestách.
Pravidlem čtvrtečních ranních tréninků je následná společná snídaně v MyFoodu, takže žádná kaše, ale vajíčka, buchty, koblihy a nutella :D. To chceš!
První jídlo týdne, které jsem si mohl vychutnat v klidu bez spěchu a dokonce si u něj pustit i kousek záznamu formulí, které miluji (ač to Zuz nemůže pochopit :D).
A jaká je vlastně vaše oblíbená snídaně? 🙂
Sladká nebo slaná, kaše nebo vajíčka?

Napsat komentář