Náš Instaživot XXXIX.

Posledních 7 dní bylo jiných, v hlavě mi od minulého pátku rezonovalo jen jediné – závody. Žili jsme tím celý víkend a já pak i následující dny (když mi dělalo problém vyšlapat i pár pater ve škole nebo si sednout na záchod :D). Skvělou tečkou za „odpočinkovým“ týdnem byl tradiční výlet do předvánoční Vídně. To vše a ještě něco navíc si teď můžete prohlédnout v našem týdenním reportu.

Tom

Protože tyhle chvíle jsou nejlepší, s nikým jiným mi není tak dobře (maminka promine :)) jako s ní. Společná Vídeň je naše malá tradice a stejně tak i tato fotka. Vždycky na stejném místě, rok co rok a pořád spolu :).
Sbalit se na jednodenní závody nebylo vůbec jednoduché! Připadalo mi, že jedu alespoň na měsíc mimo domov, vzhledem k tomu, kolik oblečení leželo nachystáno na posteli 😀
Poslední týdny nemám zrovna kašovou náladu. A tak jsem objednal základ čokokulky a müsli Maxipsa, které si dávám ráno s ovocem, ať už čerstvým nebo mraženým jako je na fotce. Doufám, že brzo najedu zpátky na ovesnou a budu vás zase zásobovat fotkami každý den.
Poslední WOD závodů a naše první společné setkání s „Fran“. Dala mi zabrat, ale už teď ji chci vyzkoušet znovu, sám za sebe. Celé závody jsem si parádně užil s tréninkovou parťačkou Kiki. Ta se toho vůbec nebála a držela tempo :).
Čtvrteční/páteční crossfitové snídaně teď moc nefrčí. Navíc se doma vidíme tak málo, že se snažíme společně využít každé volné chvilky. Ta se naskytla ve středu ráno po měření bazálního metabolismu v Campusu, kde je i restaurace Sklizena, takže proč ji nezkusit. Míchaná vajíčka a vídeňské párky s volským okem byly boží a müsli nezůstávalo pozadu :).

Zuz


Dvojčokoládová kaše s kokosem a já spíš spící než bdící před ranní stáží na Traumatologii, která byla vlastně moc fajn. Jen si nekupujte motorky. Nenene.


Odtrénováno (100 kliků a spousta kil nad hlavu, nemám ruce) a už jen čekám, až si Tomík přestane hrát na Tarzana a můžem jet domů se najíst. Večer podle našich představ :D.

Drobné vizuální nedostatky jsou znakem ruční práce a já jsem na svůj neperfektní a první štrůdl velice pyšná! Jen škoda, že za den zmizel a na ty závody, kam jsem ho pekla, to nedotáhl.
Podpora týmu Princezen tělem i duší, skrz naskrz zmrzlé bylo oboje.
Když máš všeho nad hlavu, cítíš se uhnaná, vystresovaná, nevyspaná a neveselá… Vypni hlavu, potrap záda železem a všechno je hned růžovější 🙂 #DoctorsApprove
Prý je fajn použít prázdnou skleničku od ořechového másla jako misku na kaši – my to vzali po svém :D.
Slečna stevardka na cestě Studentem do Vídně se trochu divila.
Jaký byl váš poslední týden? A chystáte se někam na Vánoční trhy? 🙂

Napsat komentář