Náš Instaživot XXXV.

Plynule jsme navázali na minulý týden a užili si další skvělé dny mezi kamarády a rodinou. Tentokrát na párty, burgerech a narozeninových lekcích crossfitu. Taky jsme si konečně našli chvilku jen pro sebe a spolu nakupovali, snídali a nebo se prostě chvíli zastavili a nedělali nic 🙂

Tom

I takto se baví parta crossfiťáků – každý má na noze balónky a navzájem si je snaží prasknout nohou, dvě kola a jste zpocení víc než po hodinovém cvičení :D.
Všichni kolem nesnáší veslo a já tomu nerozumím, zvládnu na něm sedět dloouho a ještě o chvilku déle, když čekám na večerní autobus domů. Kdyby si nějaký brněnský nadšenec chtěl dát příští týden půlmaraton na vesle, tak ho rád uvítám v partě.
Momentka z nákupů, protože to byl jeden z prvních večerů, kdy jsme na sebe od začátku semestru měli čas a nemuseli řešit nic jiného. A taky aby bylo vidět, že děláme i něco jiného než zvedání činek. Po vybrání Zuzčiných šatů nás čekal už jen #sugarfree #glutenfree #lactosefree Chai Latte ve Starbucksu (kecám, bylo to nejlépe utopených 60g sacharidů v plnotučném mléce za celý den :)).
Poslední grilování sezóny! Doma jsme se sešli skoro všichni a tak byl vhodný čas posedět naposledy v tomto roce na zahradě u ohně a ve společnosti tohoto krasavce :).
A jedna kaše na závěr. Zatím ta nejlepší, co jsem kdy měl, a nečekaně v ní byl i protein, který jinak v ovesné nesnesu. Nunto podotknout, že se jedná Quest Nutrition, který je především určený k pečení.
A z čeho byla? 100g vloček, 200ml mléka, 200ml vody, 110g banánu, 15g proteinu, 10g rozinek a 5g mandlí. To vše s hodnotami S 115g, B 34g a T 10g.

Zuz

Po 8h pauzy (na vyspání a navaření) zpátky v práci. Vlastně mi to vůbec nevadilo a snídat při pohledu na lidi, co v 6 ráno trpí v tělocvičně, taky chutná líp :D.
A po práci legraci, pro mě trénink hrudník-ramena-triceps. Mezi siláky, co kolem prášili křídu a stojkovali, jsem úplně nezapadla��.
Neofrňovat a jet s Tomíkem vybrat mu sportovní plavky (všechny jsou černé a identické) se vyplatilo – modřin ze Vzpírání snad ubyde a supersíly by taky bodly.
Ženy rodu v úterý společně posnídaly. Ta nejmladší už zkušeně čekala, co zbyde na dně kelímku s cottagem.
Protože holky, co zvedají těžký činky, jsou hnusný a vypadají jak chlapi :P.
A na plné čáře pro mě tentokrát vítězí tahle fotka – po tréninku a před narozeninovou party gymu jsme si zašli s mými nejoblíbenějšími crossfiterskými opičkami do Burger Inn na tohle vyladěné štěstí s hranolkama – moje verze gruyere-schwarzwaldská šunka.
Slintám jak boxer, jen to píšu.
Jaký byl váš poslední týden? Využili jste státní svátek k odpočinku nebo to pro vás není důvod k vynechání tréninku? 🙂

Napsat komentář