Náš Instaživot XXXVII.

Týden na po*rání, tak nějak bych popsal poslední dny. Zuz má průběžné testy z farmakologie, pracuje a cvičí, u mě je to to stejné v bledě modrém. Společné chvilky byly tak vzácné, ale i ty jsme si naplno užili, jak uvidíte z fotek :).

Tom

Páteční den patřil Asii, na oběd jsme byli vyzkoušet bistro, kde mají vždy jedno z jídel vietnamské, a byla to naprostá bomba, konečně je v centru Brna něco takového. A večer patřil running sushi s crossfiťákama, kteří snědli tolik talířků, že se s nimi přišla vyfotit i paní majitelka :D.

Sobotní prasárna, kterou se mnou nikdo nechtěl odjet. Jednalo se o odlehčenou verzi WODu z Regionálek 2014, kde jeli od všeho 50 kousků a dávali to za stejný čas, co já těch 30. Měl bych víc zabrat :).

Dejte na kaši Oreo a úspěch je zaručený. Po třech dnech snídání kaší z krabičky jsem chtěl nějakou #zaodmenu a tak padla volba na banánovou se sušenkama.

Poslední fotka je ze sobotních crossfitových závodů, které se konaly v rámci Sport Lifu a závodili na něm všichni z našeho týmu princezen, kromě mě samotného(jsem lenoch :D). Byl to malý test na nadcházející týmovky, na které už jdeme všichni společně (a taky strašpytel). Ale snad si užijeme aspoň z půlky tak super den, jako byl tady :).

Zuz

 

Protože po pořádném tréninku zad ruku v klidu neudržíš!
Páteční večer jsme, světe div se, pro jednou nestrávili doma v peřinách, ale šli to z fitka pořádně nacukrovat na running sushi, protože rýže je kámoš :D.

Spánku před pondělním testem z antibiotik a antiastmatik bylo zoufale málo, tak jsem si neveselé ráno zpříjemnila alespoň sladkou banánovou kaší a Šufánkovic arašídovým (které už je opět na dně, nás dva lépe šatit než živit).

 

Sobota byla nabitá – ráno neplánovaná dopolední směna v práci, pak veletrh SportLife a hlavně fandění našemu týmu Princezen na crossfitových závodech Bestie Open, odpoledne zas a opět ve skriptech z Farmy.
Odcvičila jsem si tak ještě za tmy v prázdném fitku. Ranní Zuz do obličeje vidět nechcete :D, ale skvělý pocit po zbytek dne zaručen :).
Doma z práce po jedenácté večerní, před sedmou do školy, odtamtud cvičit, zas pracovat a průběžně se učit ve volných minutkách. Tahle úterní fotka je někde z poloviny toho kolotoče.
Možná vypadám smutně jak Dashka, ale byl to přesně ten okamžik, kdy jsem se rozhodla, že se z toho nezblázním a bude dobře – a od té chvíle vše začalo jít :). Včetně toho testu následující ráno!
Na tuhle i jiné Fitmark krabičkové tašky nejen pro zběsilé dny mimo domov máte s mým kódem „ZS20fitmarkEU“ 20% slevu 🙂 (www.fitmarkbags.eu/www.fitmark.cz)

 

Chtěla bych říct, že jsem přece celý týden jen nejedla, necvičila, nepracovala a neučila se…. Ale jaksi nemůžu.
Středeční večer byl odpočinkový hlavně pro hlavu, mezi železem jsem protáhla záda a úžasně „vypnula“, doma pak uplácala minitortillky a povečeřela s mužem v křesle a teplákách – k absolutnímu štěstí nepotřebuju mnoho :D.

Finišujem! Poslední čtvrtý test z Farmakologie (cytostatika, antihypertenziva a kožní léky nejsou můj šálek), ranní vstávání v polonoční hodiny, jahodová kaše a ještě chvíli mákni…
Kdo měl taky týden trochu o život?
A vysazujete ve stresových obdobích s nedostatkem času cvičení, nebo si to naopak bez něj nedokážete představit? 🙂

Napsat komentář