Náš Instaživot XXXVIII.

Dozvuky závodů jedněch a příprava na ty následující (místo blyštivých plavek v hlavní roli křída), zdravé i prostě jen moc dobré talíře a konečně nechybí ani smutný pes!
Nějak tak vypadal náš uplynulý týden :).

Zuz

Hlavním úkolem víkendu bylo odpočinout si. Pozdní snídaně s kamarádkou, se kterou jsme se viděly po několika měsících, byla to pravé ořechové a Dashka má ráda Míša řezy. Dashka má totiž ráda všechno.
Další díl seriálu Odměňujeme se jídlem, oblíbená kapitola Čestvý losos.
K němu orestované fazolky a Hokkaido na zázvoru a skořici – nesuď, dokud jsi neochutnal, je to velká pecka!
Každý týden se snažím poznat a vyzkoušet něco nového, vystoupit ze své „komfortní zóny“. Tohle byl přímo mílový krok.
Rozhovor v rádiu o racionálním pohledu na zdravý životní styl, pár rad jak na to, aby cvičení bavilo, vyvrácení mýtů o detoxech a překyselení organismu… Prý jsem moc neblábolila, takže spokojenost :D.
Jedna vzpomínková – je to přesně rok, co jsme s tímhle týmem více či méně hnědých lidí objeli kondiční soutěže a zakončili 3 měsíce společného snažení, vzájemné podpory a spousty srandy. Mezitím se sestava ještě rozrostla a SK Moog Brno jede B-).
Po stáži na chirdě, před učením, prací a dalším učením, ale trénink se vmáčknout podaří (skoro) vždycky. Poslední dobou mám problém vidět nějaký progress, váhy jdou nahoru taky pomalu, ale věřím, že to byl jen stresík posledních týdnů a už bude jenom líp. Co mi taky jiného zbývá, že :D.
Kouzlo sociálních sítí – to si takhle ráno nachystáte krásnou snídani, do diáře poznamenáte pár víkendových úkolů, spokojeně nafotíte, co jste vytvořili… Když najednou rádio hlásí půl sedmé, kaši do sebe házím rychlostí blesku a letím na stáž na Traumatologii. Ale zítra vstávám o 10min dřív a užju si to! 🙂

Tom

Závody se blíží, a tak nenechávám nic v náhodě! I když se mnou není levé koleno zrovna kámoš, tak se snažím trénovat všechno ostatní a pak z toho jsou takové hnuso WODy.
Jedna z fotek, co pro většinu lidí moc fitness není (ale do IIFYM se vleze vše 😀). V pátek jsme vyrazili sehnat Zuz do města nové plesové šaty a po pár obchodech raději zašli na oběd. Myslel jsem si, že rozhodování, které Zuzulce nejvíc sluší, bylo to nejtěžší z celého dne, ale pak přišel souboj kachna vs. svíčková a sami vidíte, co na konec vyhrálo! Vůbec nelituji :).
Smartlabs cup jsem viděl z mnoha pohledů letos i loni, ale tento byl ze všech nejkrásnější :D.
Chvíli mi trvalo přemluvit Zuz, ať jde s námi i o svátku brzo cvičit, ale nakonec z toho bylo skvělé ráno plné těžkých deadliftů, tréninku těch společných a taky benchmarkové „Christine“ a.k.a. 3 kola: 500m veslo, 12 mrtvol (na ose vlastní váha) a 21 box jumpů, s časovým limitem 15 min. Podařilo se mi ji zdolat za 12:04 :).
A co vy, taky jste v poslední době vyzkoušeli něco, z čeho máte strach a je to výzva? 🙂

Napsat komentář