Playlist na každý den by Tom

Rád bych vám představil své songy do gymu, tedy vlastně boxu, „my“ crossfiťáci tomu nemůžeme říkat normálně, že :D. Ani tak vám nemohu představit svoji hudbu, protože chodím na skupinové lekce a na pouštění vlastních songů jsem ještě malé crossfiťátko :).

Nicméně hudební vkus trenérů je v pohodě a pouští nám samé tvrďárny, aby nás hecovali. Až na výjimky, kdy jedete pekelně těžké WODko, začnou vám hrát Coldplay a to fakt nechceš :D.


Srdíčko ze sluchátek nemohlo chybět!

Takže berte tento článek jako sondu do mého ajpodu/spotify a soundcloudu.

Ano, mám hudbu na 3 místech. I v jednom aby se prase vyznalo a proto jedu rovnou na třech frontách, nelogicky :).

iPod/Spotify

Kromě poslední generace jsem vystřídal všechny a zůstal u toho předposledního, má klipsnu a při běhání mi nezavazí ani nikam nepadá.

Spofity zapínám hned za dveřmi domu (množství mob. dat od Vodafone není k internetovým radiu moc friendly :() a hraje mi přes telefon nebo pc skoro celý den. Jedna z nejlepších aplikací poslední doby, pokud neznáte, zkuste si ji stáhnout! I kdyby se vám nelíbila, tak je zadarmo (a to se vždycky hodí! :D).
Teď už k hudbě samotné. Půl playlistu je pro pořádného chlapa, zbylou půlku by většina z vás tipovala na hudební kolekci ubrečené puberťačky.

Všemu kralují alba od Roba Baileyho a hrdě je následuje Celeste Buckingham :). Nemám jasně vytříbený hudební vkus, no co. Vlastně mi nebyl dán ani hudební sluch a to vysvětluje, proč mi nevadí český hiphop :D.

Neřeším, jestli při běhání hraje popík, rock nebo elektro. Hlavní je, že neslyším sám sebe, při dýchání ve stylu parní lokomotivy (mám ze sebe prostě strach 😀).

Sluchátka v uších i při závodě, izoluji se od okolní atmosféry. Nikdy jsem je nemiloval a tohle pomáhá :).

Sound Cloud

Je místo pro hudebníky, kteří se snaží ukázat svoji hudbu světu – něco jako vimeo pro videomaniaky. Hledám tady alternativnější hudbu nebo naopak největší šílenosti, ze kterých všem okolo stojí vlasy na hlavě :). Nejčastěji si je pouštím k psaní bakalářky (snad podle toho nevypadá 😀) nebo používám do videa (a že jich už bylo :D).

Klik pro playlist

Občas beru Zuz otíky a dělám si cool selfíčka!

Co vy a hudba? Máte trvale sluchátka nebo se raději potulujete po venku a nasloucháte matce přírodě? (Ano, zní to moc sluníčkově, ale chápeme se, že? :D).

Napsat komentář