2017 v nových rolích – by Tom

2017 měl pro všechny stejný počet dnů, hodin a minut k vytvoření něčeho jedinečného, svého. Se Zuz se nám životy hodně prolínaly, sdíleli jsme společně silné momenty, ale i tak každý z nás měl něco, pro co dýchal hlavně on.

 

Leden

První a zároveň nejdůležitější měsíc roku 2017. Oči prarodičů, rodičů i všech milovaných kolem se zaplnily slzami štěstí a zadostiučinění, protože se mi povedlo dopsat, odevzdat a nakonec i obhájit diplomku (moc nás nedoufalo 😀) a stát se tak promovaným inženýrem (nikoli broukem pytlíkem) se vším všudy :).

Únor

V únoru se nám podařil najít způsob jak si udělat čas sami na sebe i v době, kdy svět není růžový. Později těchto víkendových momentů bylo potřeba víc a víc a já jsem za ně nesmírně vděčný. Kdy jindy být TADY a TEĎ.

Březen

Jasně, udělal jsem si první muscle up bez gumy, ale taky jsem dostal svoji první práci. Stal se ze mě dospělák na plný úvazek. Doma jsem přestal krást zubní pasty a zjistil, že sprcháč není vůbec levná věc :D.

Duben

Do Ostravy vlezem (nebuď trapnej, Tome).  Poprvé se mi podařilo nakouknout do Ostravy a zakousnout se do nejlepších buchet na světě. Jo a taky to do mého života přiválo ještě více Míšu, moji nejoblíbenější holku s krátkým zobákem (díky za vše a promiň za poslední 2 slova).

Květen

Nejenom že jsem o rok zestárl, ale taky přišla chvíle oslavit osm let s touhle kráskou po mém boku.

Červen

První a zároveň obrovská sportovní výzva –  štafetový závod ze Sněžky do Prahy s Reebok týmem. Nikdy bych si nedokázal představit, že do něčeho takového půjdu, ale nakonec jsem chytil koule do ruky a zkusil to. Jedna z věcí, která mi sportovně i psychicky dala strašně moc.

Červenec

Měsíc dovolených. Opálili jsme se v Chorvatsku, jedli špagety v Benátkách a nakonec projezdili na kolech Berlín <3.

Srpen

Jo, tak tenhle měsíc jsem dělal, že dělám. Pomalu se chystalo otevření nového gymu, takového, který si tenhle sport zaslouží. Nesmírně si vážím toho, že se mi naskytla příležitost pomoct a teď se se všemi ostatními můžu na tomhle místě scházet.

Září

V září přišel Beast. Největší sportovní zkouška celého roku. Možná i života, protože to byla procházka peklem. Nikdy mě nic nestálo tolik sil, pocitů, že je to k ničemu a chuti skončit. Zpětně cítím pořád hořkost, ale chci víc. Chci si dokázat, že to umím líp, dál a rychleji.

Říjen

Podařilo se mi objevit lásku k horám. K místu, kde mi bude vždy dobře. Ať už budu mít pracovní nebo osobní starosti. Jo a taky nás zaskočil první sníh roku při vybíhání Pradědu (PS. Ona z toho fakt měla radost, jen to dává najevo jinak 😀).

Listopad

Nejen listopad, ale celý rok mi dal i jeho. Stejně slepého parťáka do gymu, spřízněnou snídaňovou duši a božího kámoše. Díky, Dodo!

Prosinec

Těžko vybrat ze všech fotek prosince jen jednu, která by to všechno shrnula. Nejlíp to vystihuje tato, protože jsi to byla TY, která byla u všech zásadních kroků a neskutečného roku 2017, který jsem mohl prožít.

A mimo všechny fotky stojí mí nejbližší doma, bez nich by takhle boží jízda taky nešla a i když nemám fotku, tak jim z celého srdce patří díky, byli jste nedílnou součástí mého roku!

1 Comment

  1. Anonym says: Odpovědět

    Slzím…. a jsme na Tebe neskutečně pyšní :)) Klidnější a zážitky naplněný rok 2018 m+t

Napsat komentář